Pro projekční firmy | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Pro projekční firmy

Moderní kompaktní jističe 3VA, slangově deiony 3VA, nahrazují oblíbené jističe Modeion. Mají vynikající vlastnosti, které ocení projektanti projekčních firem. K projektování doporučujeme univerzálnější jističe 3VA2 s elektronickými nadproudovými spouštěmi ETU, které se vyznačují úplnou selektivitou a univerzálnějšími nadproudové spouště.

K seznámení je určen leták Vybrané jističe 3VA pro projekční firmy, který obsahuje převody z jističů Modeion, vybrané vlastnosti a nejpoužívanější položky a příslušenství.

Výjimečnou vlastností je úplná selektivita mezi jističi 3VA2 

 

 Klikněte pro zvětšení

S úplnou selektivitou jističů se můžete seznámit v příkladu v Sichru nebo podrobně si projít v Příklad aplikace jističů 3VA2 v Sichru. Informace pro selektivitu běžně používaných jističů 3VA získáte dokumentu Tabulky selektivity.   

                 
Klikněte pro zvětšení                                                    

Doporučujeme objednat tištěné Vybrané jističe 3VA pro projekční firmy a Přehled sortimentu Kompaktní jističe 3VA. Je nutné přihlášení nebo registrace do registrované části Modrá planeta.

Podrobný objemný 500stránkový katalog si můžete stáhnout. Kompletní informace k jističům 3VA obsahuje Konfigurátor OEZ, jehož výstupy jsou ověřená sestava jističe včetně technických parametrů a materiály pro CAD/CAE: rozměrový výkres, obrázek, 3D model, drátěný model a schéma zapojení v různých formátech.

Všechny informace ke konkrétní položce jističe nebo jeho příslušenství jsou v části Produkty.

Mohlo by vás zajímat: