Newsletter 06/2019 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 06/2019

Vážení zákazníci, milí přátelé,

léto, prázdniny a dovolené už skoro klepou na dveře. Ještě než se vydáme za slunečními paprsky nebo horským vzduchem, máme pro Vás další vydání našeho Newsletteru.

V třetím díle seriálu Kafíčko s OEZ uzavřou Saša s Ondrou téma AFDD. Zjistíte, že instalace obloukových ochran je opravdu snadná. Na sortiment rozvodnicových skříní (RZA, RZB, RZG) navážeme představením plastových skříní RZI s krytím IP65. Dále jsme pro Vás připravili podrobné informace o proudových chráničích. Této rozsáhlé problematice se budeme věnovat i v následujících vydáních Newsletteru.

S blížícím se létem už zanechme pracovní záležitosti stranou… Vyhlašujeme pro Vás soutěž „O nejvtipnější elektro fotografii“ z Vaší dovolené. Podrobnosti naleznete níže. 

Prostřednictvím našeho Newsletteru Vás opět oslovíme v druhé polovině srpna 2019.

Přejeme krásné léto!


Kafíčko s OEZ: Připojení AFDD

Co je AFDD? Proč vznikla oblouková ochrana? Na jakém principu funguje? 

Přejít

Proudové chrániče – přehled a použití I

K čemu slouží, jak fungují a jak správně vybrat proudové chrániče? Jejich rozsáhlé problematice se budeme věnovat v několika nadcházejících číslech Newsletteru.

Přejít

Plastové nástěnné skříně RZI s krytím IP65

Nástěnné rozvodnicové skříně RZI jsou vhodné do prostoru, kde je zvýšená prašnost a vlhkost, např. garáže, dílny, průmyslové aplikace.

Přejít

Fotosoutěž „O nejvtipnější elektro fotografii“

S blížícím se létem už zanechme pracovní záležitosti stranou…

Přejít