Novinky z OEZ | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Články, Novinky, Pozvánky z OEZ

Přečtěte si novinky z OEZ. Naleznete zde pozvánky na školení, odborné semináře, produktové novinky. Vše na jednom místě OEZ. 

1234 ... 6 

Chcete mít přehled o energetických tocích ve vašich sítích?

Zveřejněno: 25.5.2023

Po letošním rozšíření našeho portfolia se nabídka přístrojů pro měření a komunikaci stala komplexní pro proudy od 2 A do 6300 A a umožňuje tak energetickým manažerům vypracovávat v souladu s ISO 50001 energetické zprávy od nejmenších výkonů po ty nejvyšší. 

Jaké byly semináře 2023?

Zveřejněno: 23.5.2023

Odborných seminářů se letos zúčastnilo o 10 % více elektroodborníků než v loňském roce.

Konfigurátor OEZ propojen s dokumentací na webu a aktuálním ceníkem v Modré planetě

Zveřejněno: 5.4.2023

Snadno získáte ke každé položce podrobný katalog, technické parametry, návod k použití, rozměrový výkres, 3D model, certifikáty a prohlášení o shodě a aktuální ceny.

Odborné semináře 2023

Zveřejněno: 4.4.2023

Máme pro vás připravený program plný užitečných zajímavostí z oblasti přístrojů nízkého napětí. Při odborných přednáškách vám naši produktoví specialisté poskytnou praktické informace pro projektování, montáž i obsluhu přístrojů.  

Jaké přístroje OEZ vybrat pro rekonstrukci bytových instalací?

Zveřejněno: 14.3.2023

V rekonstruovaných bytových rozváděčích bývají často pouze přístroje pro jištění a chránění zásuvkových a světelných obvodů. Velmi často jsou žádány levnější produkty od značkových výrobců, mezi které patří společnost OEZ. Novinkou do těchto aplikací jsou nové 6 kA jističe LTP. Jaké jsou vlastnosti nových jističů LTP? 

1234 ... 6