Newsletter 09/2019 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 09/2019

Vážení zákazníci, milí přátelé,

přelom října a listopadu s sebou přináší i změnu času. Ráno budeme mít "déle" světlo, večer se nám dříve setmí. Jak si na nový čas lépe zvyknout? Uvařte si velký hrnek horkého čaje nebo kávy a podívejte se, co je u nás nového!

Odborné články Vás zajímají a to je dobře! V tomto čísle Vám nabídneme další, v pořadí již čtvrté, pokračování odborného článku o proudových chráničích, tentokrát na téma Časová závislost vybavení a selektivita.

Pokud Vás neminulo předchozí Kafíčko s OEZ, tak umíte vybrat přepěťovou ochranu. Víte ale také, jak vybrat přepěťovou ochranu s ohledem na typ sítě? Saša s Ondrou Vám to rádi vysvětlí! Navíc máte opět možnost zúčastnit se naší vědomostní soutěže a vyhrát lákavé ceny.

Ukážeme Vám, jak do výrobních procesů zavádíme prvky digitalizace a zvyšujeme tím produktivitu i konkurenceschopnost. A kdyby Vám to stále nestačilo, můžete se v těchto dnech zúčastnit prezentací nebo školení s našimi promotéry.

Do podzimních dnů vykročte tou správnou nohou!


Proudové chrániče IV – časová závislost vybavení a selektivita

Přinášíme Vám čtvrtý díl seriálu na téma Proudové chrániče. V předchozích kapitolách jste získali základní přehled o proudových chráničích, o jejich funkcích, dozvěděli jste se, jaký vliv mají na jejich použití v elektrických instalacích nízkého napětí nové normy…

Přejít

Kafíčko s OEZ: Jak správně vybrat přepěťovou ochranu s ohledem na typ sítě

V minulém vydání jste se dozvěděli, jak správně vybrat přepěťovou ochranu do rodinného domu. Dnes se zaměříme na to, jak vybrat přepěťovou ochranu s ohledem na typ sítě.

Přejít

Digitalizace inspirující

Digitalizace hraje klíčovou roli ve zvyšování naší produktivity a konkurenceschopnosti.

Přejít

Slavíme výročí! OEZ je s Vámi již neuvěřitelných 80 let!