Newsletter 04/2018 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 04/2018

Vážení zákazníci, milí přátelé,

v minulém vydání Newsletteru OEZ jsme Vás oslovili s otázkou na téma obloukových ochran - AFDD. Celkem 84 procent elektrotechniků, kteří na otázku odpověděli, se chtějí o AFDD dozvědět více. Proto se budeme tomuto tématu v aktuálním čísle věnovat detailněji. Slibujeme také, že po Novém roce Vás seznámíme se zajímavými referencemi obloukových ochran!

Dalším odborným tématem, které Vám přinášíme, je softwarová podpora prostřednictvím programu Sichr. V této souvislosti pro Vás máme jednoduchou anketu, jejímž cílem je zdokonalit Vaše vzdělávání v tomto směru.

Přejeme Vám zajímavé čtení, klidné a radostné prožití svátků vánočních, v neposlední řadě pak hodně štěstí, zdraví a energie do roku 2019


Prevence proti požárům: obloukové ochrany AFDD

V Evropské unii jsou evidovány přibližně 2 miliony požárů ročně. Víte, že přibližně jedna třetina z nich je způsobena závadou elektrické instalace?

Přejít

Historie a současnost programu Sichr

Výpočtový program Sichr je určen především projektantům a revizním technikům. Již mnoho let jim pomáhá při návrhu a kontrole paprskových sítí nízkého napětí.

Přejít

Víte, proč mají zaměstnanci OEZ dobrou duši?

Projekt s názvem „Ježíšek 2018 – Pomáháme s OEZ“ jsme odstartovali na začátku října. Princip byl jednoduchý - uspořádat sběr zachovalých věcí.

Přejít

Slavíme výročí! OEZ je s Vámi již neuvěřitelných 80 let!