Odborné semináře, školení, prezentace | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Odborné semináře, školení, prezentace

Odborné semináře

Odborné semináře 2023

Máme pro vás připravený program plný užitečných zajímavostí z oblasti přístrojů nízkého napětí. Při odborných přednáškách vám naši produktoví specialisté poskytnou praktické informace pro projektování, montáž i obsluhu přístrojů.  

Ve výstavních prostorách si budete moci mnoho produktů prohlédnout. K tématu každé přednášky budou připraveny aplikace přístrojů na panelech a v rozváděčích. Tradičně si budete moci vyzkoušet vybrané přístroje i v aplikačních kufrech. 
 
Pro vaši práci získáte na místě naše nové brožury a katalogy.

Program a registrační formulář

Semináře OEZ 2022

 

Školení

Školení

Proškolíme vás v oblastech, které dobře známe ze své každodenní praxe. Vyberte si školení, které vás seznámí s praktickými informacemi a novinkami v elektrotechnickém oboru, stejně jako s potřebnými teoretickými základy.

Navštivte akce s účastí OEZ

Během nejbližších týdnů se budete moci setkat s odborníky OEZ na několika specializovaných akcích pořádaných našimi partnerskými agenturami:

Název akce
Místo konání
Termín
Oblastní elektrotechnický seminář 
Příbram - přihlášení zde
31. 5. 2023
Oblastní elektrotechnický seminář 
Havlíčkův Brod - přihlášení zde
7. 6. 2023
Oblastní elektrotechnický seminář 
Litoměřice - přihlášení zde
14. 6. 2023

.

Prezentace

Prezentace

Velmi si vážíme našich zákazníků. Proto je pro nás důležité být s nimi v kontaktu nejen telefonicky nebo prostřednictvím emailu, či servisní linky, ale zakládáme si především na osobních vztazích. 

Jednou z forem osobního setkávání jsou již tradiční prezentace pro zákazníky na velkoobchodech po celé ČR. Zákazníci zde mají možnost prodiskutovat se zástupci OEZ různé dotazy, připomínky, možnosti použití našich přístrojů a také si je fyzicky „osahat“.

My naopak získáváme cennou zpětnou vazbu a poznatky z praxe, na základě kterých můžeme své přístroje a služby neustále vylepšovat ke spokojenosti těch, kteří s nimi pracují a znají je nejlépe.

Součástí prezentace je i bohaté občerstvení.