Odborné semináře, školení, prezentace | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Odborné semináře, školení, prezentace

Odborné semináře

Odborné semináře 2023

Na odborných seminářích již tradičně sdělujeme nové informace z oboru jištění nízkého napětí výrobcům rozváděčů, pracovníkům velkoobchodů a elektromontážních firem, projektantům a dalším dlouhodobě spolupracujícím elektrotechnikům. V letošním roce se opět uskutečnily na 10 místech po celé České republice. Velmi nás potěšilo, že se jich zúčastnilo o 10 % více účastníků než v loňském roce.

Program a podklady z přednášek najdete zde

Semináře OEZ 2022

 

Školení, akce s účastí OEZ

Školení, akce s účastí OEZ

Proškolíme vás v oblastech, které dobře známe ze své každodenní praxe. Vyberte si školení, které vás seznámí s praktickými informacemi a novinkami v elektrotechnickém oboru, stejně jako s potřebnými teoretickými základy.

Navštivte akce s účastí OEZ

Během nejbližších týdnů se budete moci setkat s odborníky OEZ na několika specializovaných akcích pořádaných našimi partnerskými agenturami:

Název akce
Místo konání
Termín

43. Celostátní setkání elektrotechniků

Praha

19.-20.10.2023

Školení výpočtového programu Sichr

online

22.11.2023

64. Konference elektrotechniků 

Šternberk

8.11.2023

64. Konference elektrotechniků 

Ostrava

9.11.2023

.

Prezentace

Prezentace

Velmi si vážíme našich zákazníků. Proto je pro nás důležité být s nimi v kontaktu nejen telefonicky nebo prostřednictvím emailu, či servisní linky, ale zakládáme si především na osobních vztazích. 

Jednou z forem osobního setkávání jsou již tradiční prezentace pro zákazníky na velkoobchodech po celé ČR. Zákazníci zde mají možnost prodiskutovat se zástupci OEZ různé dotazy, připomínky, možnosti použití našich přístrojů a také si je fyzicky „osahat“.

My naopak získáváme cennou zpětnou vazbu a poznatky z praxe, na základě kterých můžeme své přístroje a služby neustále vylepšovat ke spokojenosti těch, kteří s nimi pracují a znají je nejlépe.

Součástí prezentace je i bohaté občerstvení.