Newsletter OEZ 01/2023 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter OEZ 01/2023

Jaké přístroje OEZ vybrat pro rekonstrukci bytových instalací?

V rekonstruovaných bytových rozváděčích bývají pouze přístroje pro jištění a chránění zásuvkových a světelných obvodů. Velmi často jsou žádány levnější produkty od značkových výrobců, mezi které patří společnost OEZ. Novinkou do těchto aplikací jsou 6 kA jističe LTP. Jaké jsou vlastnosti nových jističů LTP?

Více o jističích LTP

Vzhled přístrojů OEZ

Jističe LMF

Proč se 1modulové jističochrániče LMF už prodávají mnohem více než 2modulové jističochrániče OLE?

1modulové jističochrániče LMF (6 kA) jsou v současné době jediné 1modulové jističochrániče v ČR, které splňují české a evropské normy. Jejich hlavní výhodou vůči všem běžným 2modulovým jističochráničům je 50% úspora místa. A to za stejnou cenu. To však není vše. O dalších unikátních přínosech aplikací 1modulových jističochráničů LMF se dozvíte v článku.

Více o jističochráničích LMF  

OEZ rozšířil nabídku 10 kA jističů pro průmysl a administrativní budovy

Při řešení některých zakázek pro průmyslové použití i v administrativních budovách, kde jsou potřeba jističe 10 kA, bývá vysoký tlak na cenu. Z tohoto důvodu byla již od loňského roku zahájena distribuce jističů LTS i pro český trh. Přečtete si, co jističe LTS umějí.

 Více o jističích LTS

Jističe LTS

Konfigurátor OEZ

Co aktuálně nejvíce oceňují uživatelé Konfigurátoru OEZ?

Program Konfigurátor OEZ je nejvíce používán k vyhledání a upřesnění příslušenství k deionům, pojistkovým odpínačům a skříním. Výsledkem je „nákupní“ seznam včetně objednacích kódů a základních nabídkových cen.
Od jara 2022 je Konfigurátor přímo navázán na webové stránky, kde uživatel získá veškerou dostupnou dokumentaci ke každé vybrané položce. 

Více o Konfigurátoru OEZ