Newsletter 11/2019 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 11/2019

Vážení zákazníci, milí přátelé,

za námi je třetí adventní neděle. První várka cukroví je už na světě a dárky schované ve skříni. A přestože sněhu ještě moc nenapadlo, můžeme si vánoční atmosféru navodit něčím jiným. Čím? Třeba horkým a voňavým „svařákem“ při četbě našeho (tak trochu svátečního) Newsletteru OEZ.

Doplňte si opět znalosti o proudových chráničích. V pořadí již šestý odborný článek z naší dílny se tentokrát zaměří na nejčastější chyby v zapojování proudových chráničů. Ujistěte se, že znáte základní pravidla pro jejich zapojení.

Přinášíme Vám krátké info o Odborných seminářích OEZ pro rok 2020. Nenechte si ujít novinky z naší firmy a podívejte se, co se u nás změnilo.

Saša s Ondrou už mají letos práce dost. Přesto si pro Vás připravili vzkaz. Co Vám naše elektrikářská dvojka vzkazuje do Nového roku?

Na Vánoce bychom neměli zapomínat ani na ty, kteří si o svůj dárek neumí říct. Naši zaměstnanci mají dobrá srdce a v projektu Pomáháme s OEZ se letos opět zapojí do sbírky. Komu zpříjemníme Vánoce letos?  

Přejeme Vám zajímavé čtení, klidné a radostné prožití svátků vánočních, v neposlední řadě pak hodně štěstí, zdraví a energie do roku 2020.


Proudové chrániče VI – nejčastější chyby zapojení proudových chráničů

Přinášíme Vám šestý díl seriálu na téma Proudové chrániče. Už znáte jejich základní členění, funkce, dozvěděli jste se, jaký vliv mají na jejich použití v elektrických instalacích nízkého napětí nové normy. 

Přejít

OCENĚNÍ CSR FIRMA ROKU

Jsme společensky odpovědnou firmou roku 2019

Přejít

Slavíme výročí! OEZ je s Vámi již neuvěřitelných 80 let!

Vánoce v útulku: Naši zaměstnanci mají dobrá srdce

V minulém roce jsme vymysleli a zrealizovali projekt s názvem „Pomáháme s OEZ“. 

Přejít