Newsletter 07/2019 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 07/2019

Vážení zákazníci, milí přátelé,

období letních prázdnin a dovolených se nám pomalu chýlí ke konci. To však neznamená, že je všem prosluněným dnům konec!

V tomto čísle Newsletteru OEZ Vás čeká pokračování odborného článku o proudových chráničích. Tématem bude rozdělení proudových chráničů podle požadované ochrany a podle průběhu reziduálního proudu. Dále jsme si pro Vás přichystali pozvánky na zajímavé akce a dozvíte se také, kde a kdy můžete v nejbližších dnech potkat naše promotéry a odborníky. Pojďme se setkat a popovídat si o tématech, která Vás zajímají!

Stále pokračujeme v prázdninovém duchu. Zajímá Vás, čím také žijeme v OEZ? Nejen výroba a prodej je každodenní náplní v naší firmě! Přečtěte si, jak se snažíme inspirovat ostatní.

V minulém čísle jsme vyhlásili soutěž „O nejvtipnější elektro fotografii“. Teď už známe výherce! O koho se jedná a na jaký dárek se můžou těšit? Podívejte se na nejlepší fotografie! 

Nezapomeňte, že akce balení Extra stále běží. Proto neváhejte a nakupujte chytře naše produkty ve výhodných baleních!

Přejeme Vám příjemné prožití posledních letních dnů a úspěšný start nejen do nového školního roku.


Proudové chrániče II – dělení podle ochrany a reziduálního proudu

V minulém vydání Newsletteru jsme uveřejnili první díl seriálu na téma proudových chráničů. Jaké problematice se budeme věnovat nyní? Rozdělíme si proudové chrániče podle požadované ochrany a podle průběhu reziduálního proudu.

Přejít

Vyhlášení výsledků soutěže „O nejvtipnější elektro fotografii“

Přinášíme Vám výsledky naší soutěže „O nejvtipnější elektro fotografii“, kterou jsme vyhlásili v minulém čísle Newsletteru OEZ. Všem děkujeme za účast.

Přejít

Čím také žijeme v OEZ?

Práci v OEZ se snažíme dělat kvalitně a zodpovědně. Podporujeme mnoho projektů a naši zaměstnanci se účastní různých dobrovolných aktivit. Jaké to například byly v posledních době?

Přejít