Newsletter 02/2021 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 02/2021

Vážení zákazníci, milí přátelé,

jak jsme avizovali v lednovém vydání Newsletteru OEZ, druhé číslo vychází po téměř dvouměsíční pauze. Sníh již roztál a jaro klepe na dveře, ačkoli si ho stále nemůžeme užívat tak, jak bychom si přáli. Co je u nás v Letohradě nového?

Nejdůležitější novinkou tohoto měsíce je spuštění zcela nových webových stránek www.oez.cz ! Náš web je nyní modernější, přehlednější a naleznete na něm kromě všech informací o firmě, službách a produktech také novinku! O co se jedná? To se dočtete v článku.

V odborném článku se náš produktový manažer Zdeněk Suchomel zaměřil na sortiment Minia a přístroje určené na ochranu domácích instalací. Přečtěte si nový článek o jističích LTE/LTN, proudových chráničích a přepěťových ochranách, ve kterém nechybí ani tip od autora!

OEZ slaví osmdesát let od svého založení. Pojďte si s námi připomenout příběh malého výrobce pojistek, který se změnil v komplexního dodavatele produktů a služeb v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí a který se stal součástí celosvětového koncernu. Jak jsme začínali a jaká byla naše cesta?

Vývoj a výzkum v Letohradě – to jsou klíčové pilíře, o které opíráme kvalitu našich produktů. V posledním článku Vám odhalíme aktuality z oblasti vědy, výzkumu a inovací v OEZ.

Buďte zdraví, držte se a hlavně vydržte!

Váš OEZ


Modulární přístroje Minia – jistota bezpečí

Novodobé domovní elektroinstalace obsahují mnoho rozličných přístrojů, které nám zpříjemňují život nebo šetří peníze. Jedná se především o instalační stykače RSI, které umí sepnout akumulační prvky v době, kdy je levnější elektřina.

Přejít

Jaký je Váš názor na Newsletter OEZ?

Školicí webináře OEZ ve spolupráci s L.P.Elektro 

Jak jste jistě zaznamenali, v minulém roce jsme byli nuceni přizpůsobit se situaci a naše tradiční odborné semináře jsme překlopili do online prostředí. Formou tří webinářů jsme vás v květnu 2020 informovali o kompaktních jističích 3VA.

Doufali jsme, že se s vámi letos setkáme již osobně. Situace se však stále nelepší, a proto jsme si pro vás připravili (ve spolupráci s agenturou LPE) sérii 4 placených webinářů na různá témata. Jako zákazník OEZ se můžete této akce zúčastnit se slevou 300,- Kč!

 Jaká budou témata a jak získat slevu na školení? 

Přejít

Jak šel čas s OEZ...

V letošním roce uplyne přesně 80 let od doby, kdy olomoucká společnost Wágner a spol. otevřela v tehdejším Kyšperku svoji výrobu pojistek, pojistkových spodků a dalších produktů.

Přejít

Jaký je Váš názor na Newsletter OEZ?

Rychlý průvodce novým webem

Jak už jsme Vás dříve informovali, od 1.4.2021 bude spuštěn nový web OEZ.

Přejít

Jaký je Váš názor na Newsletter OEZ?

Výzkum a vývoj v OEZ

Produkty OEZ byly již v minulosti výsledkem vlastního vývoje a výroby technologií (od speciálních nástrojů a forem až po kompletní montážní linky). Po roce 1994 se do oblasti vývoje investovaly značné finanční prostředky...

Přejít

Jaký je Váš názor na Newsletter OEZ?