Newsletter OEZ 06/2022 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter OEZ 06/2022

NOVINKY

Řadové odpínače 3NP1 nově s instruktážními videonávody

Řadové odpínače 3NP1 již plně nahradily odpínače FH. Nejčastěji se stále používají 3pólová provedení odpínačů 3NP1. Stále více se však používají 2pólová řešení pro stejnosměrné aplikace, která se vytvářejí pomocí sestavovací sady ze dvou 1pólových provedení odpínačů 3NP1.

Montáž je velmi jednoduchá. Pojďte se na to podívat. 

Chcete vidět více?

Podívejte se na dalších 20 videonávodů, včetně základních informací k odpínačům 3NP1 v našem článku:

Přejít na článek

Co zajímavého je možné nalézt v novém katalogu Distri 2022?

Podívejme se krátce na podrobný katalog z oblasti rozvodnicových a rozváděčových skříní. Co vše v katalogu nalezneme? S jakými podrobnostmi?

Produktová skupina Distri se dělí na 3 hlavní skupiny. Nejmenší a běžně dostupné ve velkoobchodech jsou rozvodnicové skříně DistriTon, zejména pro výrobu elektroměrových rozváděčů se používají stavebnicové skříně DistriSet a pro průmyslové aplikace slouží nástěnné skříně DistriBox NP (IP66) a samostatně stojící skříně DistriBox QA (do 5000 A).

Katalog také obsahuje systémy přípojnic s roztečemi 60 mm, 185 mm a také odzkoušené držáky pro hlavní a PEN/PE přípojnice velkých rozváděčů.

Přečíst si článek

Nový katalog Distri

KDE NÁS MŮŽETE POTKAT?

Celostátní setkání elektrotechniků

Připojte se v živém přenosu na tradiční setkání elektrotechniků a nechte se strhnout proudem novinek ze světa elektrotechniky. 

Přihlašte se se slevou 300 Kč (stačí zadat kód OEZ-2022) …a nasajte maximum informací.

Přihlásit se můžete prostřednictvím tlačítka níže:

19.-20.10.2022 v Praze

Konference elektrotechniků

Tradiční 62. konference elektrotechniků nabídne širokou škálu témat od změn v legislativě, technických norem a revizí fotovoltaických systémů po spínání různých typů zátěží - LED, kapacitních zátěží apod. 

Vybrat si můžete ze 2 termínů:

2.11.2022 v Ostravě

3.11.2022 ve Šternberku