Newsletter 03/2019 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 03/2019

Vážení zákazníci, milí přátelé,

s přicházejícím jarem se zvyšují stavební aktivity, na které jsou navázány i veškeré činnosti související s elektroinstalacemi či výrobou rozváděčů.  A právě u výroby rozváděčů se na chvíli zastavíme. Víte, jaký je rozdíl mezi opravou a úpravou rozváděčů? Jak tuto terminologii vnímá legislativa a jak s tím souvisí naše pojmy „náhrada“ a „retrofit“? Na tyto i další otázky Vám odpovíme v aktuálním vydání Newsletteru.

Současně pokračujeme v představování rozvodnicových skříní DistriTon, aktuálně to je oceloplechové provedení RZB. V tomto čísle se také zaměříme na popis a použití instalačních stykačů. Závěrem se můžete dočíst, ve kterých vybraných velkoobchodech v nejbližších dnech a týdnech potkáte promotéry OEZ.        

V příštím vydání Newsletteru OEZ se můžete těšit na zcela nový produktový seriál „Kafíčko s OEZ“.

Přejeme krásné jaro a inspirující čtení.


Opravy a úpravy rozváděčů nn. Co vyplývá z legislativy?

Nařízení vlády č. 118/2016 Sb. vydané k zákonu o posuzování shody stanovených výrobků při jejich dodávání na trh č. 90/2016 Sb. vyvolalo diskuze elektrotechniků o tom, co a kdo může provádět a měnit ve stávajících provozovaných elektrických rozváděčích nn. Odborná veřejnost řeší, jaké důsledky vyplývají z legislativy pro osoby, které do rozváděče nějakým způsobem zasáhnou.

Přejít

Instalační stykače RSI a instalační relé RPI

CVAK!!!? Vzbudil Vás někdy v noci pocit, že jste slyšeli nějakou ránu? Nebo jste hledali v rozváděči čmeláka, který nesnesitelně bzučí?

Přejít

Oceloplechové rozvodnicové skříně RZB

Nároky na prostor se v rozvodnicových skříních zvyšují. Proto jsou oceloplechové rozvodnicové skříně RZB tou nejlepší volbou do rodinných domů.

Přejít