Newsletter OEZ 01/2022 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter OEZ 01/2022

POZVÁNKA NA ŠKOLENÍ: ELEKTROINSTALACE I

Odborné školení nejen pro projektanty elektro

Zveme vás na odborné školení vzdělávací agentury L.P. Elektro, které bude zaměřené na správné projektování elektroinstalací v roce 2022.

Školení se bude konat on-line dne 26.1. od 9:00 hodin. Tématem bude nejen legislativa z pohledu zákonů, vládních nařízení a nově vydaných norem, ale i další důležité informace a změny, se kterými byste měli být seznámeni.

Dozvíte se, co obnáší připojení staveb k elektrické síti, jak musí být provedeny vnitřní rozvody v návaznosti na ČSN 33 2130 ed. 3 přepěťových ochranných zařízení a informace o selektivitě jištění kompaktními jističi. Našim blokem vás provede oblíbený Ing. Adolf Hubálek

Školení je zcela ZDARMA a můžete se ho zúčastnit z pohodlí domova. Stačí se přihlásit přes tlačíko níže.

Chci se přihlásit

Správné projektování elektroinstalací v roce 2022

POZVÁNKA NA ŠKOLENÍ: ARTEZ 2022

57. Aktiv revizních techniků elektroinstalačních zařízení

Známé setkání elektrikářů, revizních techniků a jiných odborných profesí pokračuje! Ve dnech 1.-2.2.2022 proběhne v Hotelu Floret v Praze již 57. ročník události s názvem ARTEZ. Ústředními tématy budou například změna zákona o vyhrazených zařízeních, nový stavební zákon nebo informace o nově přijatých evropských norem týkajících se kontrol a revizí nářadí a spotřebičů. 

Na akci můžete potkat našeho odborníka a dlouholetou tvář značky OEZ, Ing. Jana Krejčího, který bude mít v rámci setkání vlastní prezentaci. Můžete se těšit také na tradiční tombolu o pěkné ceny a výstavu firem a produktů.

Chci se přihlásit

Artez

KAFÍČKO S OEZ

Povídání o proudových chráničích pokračuje! V dnešním díle Kafíčko s OEZ se naši elektrikáři zaměří na téma: Stejnosměrná složka reziduálního proudu.

Užijte si Kafíčko. Jdeme na to. 

Nepřehlédněte informace a novinky z naší firmy.