Newsletter 04/2019 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 04/2019

Vážení zákazníci, milí přátelé,

aktuální vydání Newsletteru Vám přináší další várku informací a novinek.

Prostřednictvím našeho zcela nového miniseriálu Vás zveme na „Kafíčko s OEZ“. V prvním díle budeme hovořit o obloukových ochranách, konkrétně jak přesně funguje AFDD.

Znovu se vracíme k programu Sichr. Tentokrát se však více zaměříme na selektivitu jištění, jedno z hlavních témat letošních odborných seminářů. Dále se dozvíte, jaké jsou výhody plastových skříní RZG nebo Vás opět pozveme za našimi promotéry. Ti v tomto období cestují po velkoobchodech po celé České republice.

A jelikož jsme výše zmínili Odborné semináře OEZ, které se uskutečnily na přelomu února a března, přinášíme Vám také jejich celkové zhodnocení.

Věříme, že získáte zajímavé informace a třeba se i dobře pobavíte.   

Přejeme krásné májové dny.


Nový produktový miniseriál OEZ je tady!

Dobrá ranní káva, to je základ dne. Avšak dobrá ranní káva v kombinaci s naším zcela novým miniseriálem „KaFÍČKO s OEZ“, to je základ úspěšného dne!

Přejít

Selektivita jištění v programu Sichr

Výpadky v dodávce elektrické energie sice nejsou v dnešní době časté, ale pokaždé jsou nepříjemné.

Přejít

Plastové rozvodnicové skříně RZG

Pokud přemýšlíte, jakou malou rozvodnicovou skříň připevnit na omítku (např. v panelovém domě), tak vhodným řešením jsou nástěnné...

Přejít

O semináře OEZ je velký zájem

Začátkem jara jsme tradičně uspořádali sérii Odborných seminářů OEZ, na kterých jsme Vám představili nejen informace z trhu a OEZ, ale i mnoho novinek týkajících se našich produktů, softwarové podpory nebo změn v legislativě.  

Přejít