Newsletter 04/2020 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 04/2020

Vážení zákazníci, milí přátelé,

srdečně Vás všechny zdravíme z Letohradu a věříme, že i po dlouhých týdnech „doby koronavirové“ zůstáváte zdraví a silní na duchu Vy i Vaši blízcí.

Připravili jsme pro Vás další vydání Newsletteru OEZ. Svým způsobem je to vydání mimořádnéNa trh totiž v těchto dnech vstupujeme se zlomovou novinkou - kompaktními jističi 3VA, kterým říkáme „Nový Modeion“.Na úvod Vás seznámíme s příběhem kompaktních jističů, jejichž historii u nás v Letohradě píšeme už od poloviny minulého století.

Současná situace daná nemocí Covid-19 nás přiměla také změnit formu osvědčených Odborných seminářů na online webináře. Více informací včetně formy registrace naleznete v samostatném článku.    

A protože známé pořekadlo: „Opakování je matkou moudrosti,“ stále platí, zavede Vás další text opět k tématu obloukových ochran AFDD.

V neposlední řadě Vám poodhalíme, jak pracuje a žije naše firma v průběhu „koronavirové pandemie“.

Ještě jsme nezmínili, nad čím diskutují Saša s Ondrou. Kluci mají koronavirové prázdniny ;) a s pořadem Ka(fíčko) s OEZ se za Vámi vrátí hned, jakmile to bude možné. O video z naší dílny Vás však neochudíme. Podívejte se na příběh Nového Modeionu, který je o generaci zkušenější!

Přejeme Vám příjemné a podnětné čtení i neutuchající dobrou náladu.

Váš OEZ

 

Příběh Nového Modeionu

Vymýšlíme, vyvíjíme, vyrábíme. S produktem 3VA jsme naší práci opět posunuli o krok vpřed a vyrobili tak moderní jistič, který plně odpovídá současným trendům a požadavkům našich zákazníků. Přečtěte si příběh o Novém Modeionu.

Přejít

Jaký je Váš názor na Newsletter OEZ?

Prevence proti požárům - obloukové ochrany AFDD

Proč psát a mluvit o obloukových ochranách AFDD? Protože nabízejí komplexní ochranu…

Přejít

Nepřehlédněte! Newsletter OEZ budeme zasílat 6x ročně

Jak pracuje OEZ během nouzového stavu?

Ještě před vyhlášením nouzového stavu vládou ČR přistoupila naše firma k mnoha preventivním opatřením, která měla zabránit šíření nemoci Covid-19. 

Přejít

Analyzátory sítí PAQ