Newsletter 03/2020 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 03/2020

Vážení zákazníci, milí přátelé,

letošní březen nepatří zrovna mezi nejvydařenější. Šíření koronaviru ve světě i u nás má dopad nejen na naše profese, ale také na náš osobní život. Důležité je však zachovat chladnou hlavu a dbát na prevenci a správnou hygienu – nejen tu fyzickou, ale také psychickou. Odpočívejte, zdravě jezte, hýbejte se na čerstvém vzduchu (ano, do přírody stále můžeme) a užívejte si času stráveného se svou rodinou.  

Mimořádnou situaci si můžete zpestřit i přečtením nového vydání Newsletteru OEZ. Co jsme pro Vás připravili?

Jako zákazníky Vás určitě budou zajímat především otázky týkající se nouzového stavu v České republice a jeho dopady na firmu OEZ. Níže naleznete oficiální vyjádření naší společnosti k situaci okolo koronaviru včetně informací ohledně formy distribuce produktů OEZ nebo plánovaných Odborných seminářů.

Dále Vás čeká ucelené shrnutí všech předchozích článků o proudových chráničích. V naší anketě pak můžete hlasovat o tom, které díly se Vám nejvíce líbily. Dozvíte se také užitečné informace o analyzátorech sítě a chybět nebude samozřejmě ani Kafíčko.

Do nejbližších dnů a týdnů Vám přejeme hlavně pevné zdraví a duševní pohodu.

 


Vyjádření společnosti OEZ k situaci okolo koronaviru

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

považujeme za důležité informovat Vás o aktuálním stavu a opatřeních, která v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19 přijala naše společnost. 

Přejít

Jaký je Váš názor na Newsletter OEZ?

Analyzátory sítí PAQ

Co je analyzátor sítě a na co se používá? V následujícím článku naleznete užitečné technické informace k produktu i datum zveřejnění této položky v ceníku OEZ.

Přejít

Slavíme výročí! OEZ je s Vámi již neuvěřitelných 80 let!

Kafíčko s OEZ: Dělení proudových chráničů podle časové závislosti a selektivita

Saša a Ondra Vám v Kafíčku s OEZ připomenou, jak správně dělit proudové chrániče podle časové závislosti a řeč bude i o selektivitě. 

Přejít

Analyzátory sítí PAQ