Newsletter 01/2019 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 01/2019

Vážení zákazníci, milí přátelé, přivítali jsme kalendářní rok 2019.

S  novým rokem řešíte další projekty, objednávky, zakázky… Nezapomínejte však, že spěch a stres nejsou dobrými pomocníky. Myslete proto i na sebe. Vaši oblíbenou kávu nebo čaj si nejlépe vychutnáte při čtení nového čísla Newsletteru OEZ. Ideální kombinace!

V minulých číslech jsme Vás informovali o obloukových ochranách AFDD. Jak se tyto přístroje aplikují v praxi? Přinášíme Vám referenci z nové budovy moderní Montessori školky u nás v Letohradě.

V tomto vydání Newsletteru Vás také seznámíme s termíny, místy konání a tématy přednášek  Odborných seminářů 2019. Prostřednictvím internetového formuláře se na ně můžete rovněž jednoduše přihlásit.

Anketa na téma „Sichr“ v minulém čísle potvrdila, že Vám forma hromadného školení vyhovuje. Současně nám však výsledky ukázaly, že by téměř polovina z Vás uvítala školení formou instruktážního videa. Za tuto inspiraci Vám děkujeme.


Jak přístroje AFDD chrání v Letohradě děti i dospělé

Dětské jesle, školka, restaurace, baby funpark, funpark, lezecká stěna. To vše skrývá pod jednou střechou a jednou hlavičkou soukromý letohradský projekt SKiPi.

Přejít

Impulzní paměťová relé MIG, MIR

Nebaví Vás přemýšlet nad zapojením schodišťových a křížových vypínačů pro ovládání osvětlení? Dokáže Vás rozzlobit, když klapky vypínačů nejsou ve stejné poloze?

Přejít

Ježíšek z OEZ potěšil trojčata i Charitu

V minulém vydání newsletteru OEZ jste se mohli dočíst o našem projektu nazvaném „Ježíšek 2018 – Pomáháme s OEZ“.

Přejít