Newsletter 01/2020 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 01/2020

Vážení zákazníci, milí přátelé,

nový rok právě začal a my jsme rádi, že Vás v něm můžeme přivítat a popřát Vám mnoho zdraví, spokojenosti a úspěchů. Ačkoli první měsíc roku 2020 nedělá svému názvu příliš velkou čest a návrat k pracovním povinnostem po svátečním období není tak jednoduchý, věříme, že Vám ho náš nový „Newsletter OEZ“ co nejvíce usnadní.

Co Vás tentokrát čeká? Váš názor je pro nás důležitý. Proto jsme pro Vás přichystali krátký výzkum, který nám pomůže objasnit Vaše přání a preference. V tuto chvíli jsme se v našem dotazníku zaměřili na Odborné semináře OEZ. Vyplnění dotazníku Vám zabere jen několik minut. Děkujeme za spolupráci. 

Pokračujeme v seriálu na téma Proudové chrániče. Nyní se v článku zaměříme na „Praktické použití proudových chráničů v instalaci. Po vánoční pauze se v dobré formě vrací zpět i Saša s Ondrou, které také zaujala problematika proudových chráničů. Jelikož opakování je matkou moudrosti, hovoří tentokrát o jejich základním přehledu a použití.

Na závěr Vám představíme dobrovolnou aktivitu našich zaměstnanců, díky které pravidelně pomáhají nemocným a zraněným lidem z celé České republiky.

Přejeme Vám příjemné čtení a skutečnou zimu.

 


Odborné semináře OEZ - výzkum

Vážení zákazníci, návštěvníci Odborných seminářů OEZ, nastává čas, kdy se s kolegy v naší firmě bavíme o tom, jakým způsobem pojmout naše semináře v budoucnu. 

Přejít

Jaký je Váš názor na Newsletter OEZ?

Proudové chrániče VII – Praktické použití proudových chráničů v instalaci

Přinášíme Vám už sedmý díl seriálu na téma Proudové chrániče.

Přejít

Slavíme výročí! OEZ je s Vámi již neuvěřitelných 80 let!

Kafíčko s OEZ: Proudové chrániče - přehled a použití

V novém roce jsou zase zpět. Nabiti novými informacemi, srší energií a mají fakt jiskru!

Přejít

Nepřehlédněte! Newsletter OEZ budeme zasílat 6x ročně

O dárcovství krve. Inspirujte se s OEZ

Nebezpečí na nás číhají na každém kroku. Uklouznout můžeme na chodníku, na schodech, zranit se můžeme v práci, v autě, při sportu, při vaření...

Přejít

Analyzátory sítí PAQ