Newsletter 03/2018 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 03/2018

Vážení zákazníci, milí přátelé,

 

již třetí vydání Newsletteru OEZ Vám nabídne několik nových témat. V odborném textu se zaměříme na spínací hodiny a nastíníme také aktuální problematiku obloukových ochran. V dalších článcích se pak dozvíte, čím se zabývá Konsorcium zaměstnavatelů Orlicka, jak funguje koncepce Průmysl 4.0 v OEZ nebo co děláme pro bezpečnost v dopravě. 

Přejeme inspirující čtení.


Spínací přístroje OEZ řady Minia

Skupina spínacích přístrojů se čím dál více dostává do popředí obecného zájmu. Tyto přístroje nám usnadňují život tím, že ovládají připojené spotřebiče. Jedná se o běžné potřeby, jako je zapínání bojleru pouze v nízkém tarifu (instalační stykače), pohodlné ovládání osvětlení (impulzní paměťová relé, časová relé, spínací hodiny) a další. V tomto článku se zaměříme na spínací hodiny OEZ.

Přejít

Obloukové ochrany AFDD: jednoduchý způsob, jak zamezit požáru

Jedním z našich hlavních témat v oblasti produktových inovací byla v průběhu let 2017 a 2018 problematika tzv. obloukové ochrany - AFDD.

Přejít

OEZ 4.0. Co přináší čtvrtá fáze průmyslové revoluce?

Za termínem Průmysl 4.0 se skrývá současný trend digitalizace a automatizace výroby. Jak se čtvrtá fáze průmyslové revoluce projevuje v OEZ?

Přejít

Učili jsme se, jak zasáhnout u dopravní nehody

Počátkem podzimu proběhla v OEZ tři odborná školení pod záštitou Červeného kříže z Ústí nad Orlicí, při kterých se naši zaměstnanci učili, jak správně a efektivně zasáhnout u dopravní nehody.

Přejít