Newsletter 08/2020 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 08/2020

Milí přátelé, vážení zákazníci,

čas nezadržitelně běží a my mám před sebou poslední čtvrtinu letošního roku. Co nás čeká?

V aktuálním vydání Newsletteru představíme přístroje 3VA27, které doplňují rodinu kompaktních jističů s elektronickými nadproudovými spouštěmi 3VA2 a vytváří tak kompletní portfolio kompaktních jističů až do jmenovitého proudu 1 600 A. Vyrábí se v jedné konstrukční velikosti se jmenovitými proudy 800, 1 000, 1 250 a 1 600 A a lze je používat až do jmenovitého napětí 690 V. Více už se dozvíte v našem textu.

Po prázdninách se vrací moderátoři Saša s Ondrou a s nimi i seriál KaFíčko. I když, jak uvidíte, letní únavu oba oblíbení průvodci světem elektrotechniky ještě úplně nesetřásli… V se zaměřují na instalační stykače a relé RSI resp. RPI. Prozradí Vám například, která provedení instalačních přístrojů jsou tichá či dokonce extra tichá! 

V naší administrativní budově jsme dokončili výstavbu nového showroomu. Vám, našim zákazníkům, nabízí praktický a přehledný průřez naším sortimentem, a to napříč produktovými řadami přes Minii, 3VA/Modeion, Arion, Varius, Distri až po modulární systémy Sirius.

Věříme, že zdravotní situace v Česku i ve světě nám v dohledné době umožní se s Vámi setkat. Třeba právě v našem showroomu!

Mějte se fajn, zůstaňte pozitivně naladění a zdraví

Váš OEZ


Představení kompaktních jističů 3VA27

Přístroje 3VA27 doplňují rodinu kompaktních jističů až do jmenovitého proudu 1 600 A.

Přejít

Jaký je Váš názor na Newsletter OEZ?

Saša s Ondrou jsou zpátky

Naše oblíbená elektrikářská dvojka se po prázdninách vrací s novými tématy!

Přejít

Slavíme výročí! OEZ je s Vámi již neuvěřitelných 80 let!

Máme pro vás nový showroom

Letošní jaro s sebou přineslo mnoho omezení a restrikcí, ale zároveň také prostor pro realizaci některých plánovaných projektů.

Přejít