Softwarová podpora | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Softwarová podpora

Naše společnost systematicky aktualizuje softwarovou podporu svých produktů. Rozšířen a aktualizován byl výpočtový program Sichr i Konfigurátor OEZ. Naleznete zde i novou verzi OEZ CAD Menu a aktualizované databáze pro projekční programy. Nezapomněli jsme ani na podporu e-shopů.

OEZ Softwarové nástroje

Výpočtový program Sichr

Slouží k návrhu a kontrole paprskových sítí TN-C , TN-C-S a IT sítí bez vyvedeného středního vodiče

Konfigurátor OEZ

Je program pro snadný výběr jednotlivých výrobků včetně jejich příslušenství a sestavení podkladů pro objednávku.

Výpočtový program Prozik

Slouží k výpočtu a řízení rizika ztrát vztahujících se ke stavbě vzniklých v důsledku úderu blesku (dle ČSN EN 62305-2 ed.2)

DBO Rozvodnice

Rozvodnice DBO jsou rozvodnicové skříně DistriTon do 198 modulů osazené modulárními přístroji Minia do 63 A. Obsahují jističe LTE, LTN, chrániče LFE, LFN a další přístroje Minia.

OEZ CAD Menu

OEZ CAD Menu je rozšíření pro programy řady AutoCAD, které umožňuje snadné vkládání výkresů přímo z OEZ struktury výrobků do projektů. Díky tomuto rozšíření je práce s výkresy rychlejší a efektivnější.

Podpora e-shopů

Obsahuje databázi výrobků OEZ s.r.o. pro systémy na bázi Etim.

Knihovny pro CAD/CAE

Jedná se o podporu CAD/CAE systémů a různých druhů nadstaveb AutoCADu. Pro uživatele těchto programů jsou k dispozici databáze přístrojů OEZ s.r.o.

Analyzátory sítí

Multifunkční analyzátor sítě slouží k monitorování elektrických veličin třífázových a jednofázových sítí nn. 

3D modely

Nabízíme Vám 3D modely produktů OEZ v univerzálním formátu STEP. Tyto modely lze použít např. v programech SolidWorks, Autodesk Inventor a dalších.