Newsletter OEZ 05/2022 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter OEZ 05/2022

NOVINKY

MiniaMini: Elektrikáři nejvíce oceňují poloviční místo u jističochráničů LMF

Modulární 1modulové 1N přístroje MiniaMini se pro mnohé šikovné elektrikáře staly běžným řešením v domovních rozvodnicích. Je však možné je využít i jinde, např. pro jištění a chránění zásuvkových a světelných obvodů v administrativních budovách, napáječek skotu v kravíně a podobně.

Přinášejí obrovskou úsporu místa, zpřehlednění rozváděčů (nejsou potřeba N můstky k pospojování N vodičů za chrániči) a významné zvýšení komfortu montáže rozváděčů. V provozu, při zapojení 1N jističů LMB za 2pólovým chráničem LFE, jednoduše a rychle naleznete jistič chybného obvodu v rozváděči po přerušení N vodiče kdekoliv v instalaci. Všichni elektrikáři nejvíce oceňují unikátní 1modulové jističochrániče LMF, které jim dovolí osadit více vývodů do rozvodnic. Přednostně je používají pro jištění a chránění světelných obvodů.

Přečtěte si článek a stáhněte si informace

Čím se zabývá Konfigurátor OEZ a co je v něm nového?

Program Konfigurátor OEZ navazuje na program Sichr. Po návrhu a výpočtech silových rozvodů v Sichru je pro výrobu rozváděčů potřeba dořešit způsob připojení přístrojů a přesný výběr příslušenství, ke kterým slouží právě program Konfigurátor OEZ. Výsledkem je „nákupní“ seznam včetně objednacích kódů a základních nabídkových cen. 

Od letošního roku je přímo navázán na webové stránky. Uživatel si proklikem zobrazí příslušnou webovou stránku konkrétního vybraného výrobku a může si stáhnout jeho veškerou dostupnou dokumentaci. 

Přečtěte si článek a stáhněte si informace

NADCHÁZEJÍCÍ AKCE

Elektrotechnická výstava v Ostravě

• Přednáška 21.9.2022 - Ostrava - zde

Elektrotechnické semináře

• Seminář 05.10.2022 - Havlíčkův Brod - zde

• Seminář 12.10.2022 - Litoměřice - zde

41. Celostátní setkání elektrotechniků

• Školení 19. - 20.10.2022 - Praha - zde

(při přihlášení do 30.9. nebo do naplnění kapacity mají účastníci prezenční část školení zdarma, online školení je placené - při zadání slevového kódu OEZ-2022 mají účastníci slevu 300 Kč z ceny vložného)