Newsletter 03/2021 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 03/2021

Vážení zákazníci, milí přátelé,

Přichystali jsme si pro vás praktický rozcestník kompaktních jističů 3VA, který Vám ještě lépe umožní orientovat se v řadě našich stěžejních produktů. Jističe 3VA mají vynikající uživatelské vlastnosti, jako například výbornou selektivitu, standardně vysokou vypínací schopnost, univerzální vnitřní příslušenství a široký sortiment jističů i příslušenství. Jsou určeny jak pro běžné aplikace, tak i pro jištění nových technologií díky schopnosti datové komunikace a měření.

Protože informací k „deionům“ 3VA je mnoho, přehledné členění informací pomocí praktických odkazů vám zjednoduší orientaci na našem webu, na kterém je kompaktním jističům 3VA věnována samostatná sekce.

Další dávku informací od nás získáte prostřednictvím „Webináře“, stačí, když se zaregistrujete, přednášky jsou pro vás zdarma. Webinář proběhne ve čtvrtek 3. června od 9:00 hodin.

Prostřednictvím jednoduché soutěže můžete zapojit do losování o zajímavé ceny.

Věříme, že nové vydání našeho Newsletteru vás bude nejen bavit, ale přinese i zajímavé podněty pro vaši práci.

Váš OEZ


Podrobné informace ke kompaktním jističům 3VA

Moderní kompaktní jističe 3VA, slangově „deiony“ 3VA, nahrazují kompaktní jističe Modeion, které byly postupně uváděny na český trh již od roku 1997. Jističe 3VA mají vynikající uživatelské vlastnosti, jako...

Zjistit více informací

Podrobné informace ke kompaktním jističům 3VA


Pozvánka na odborný webinář OEZ

Srdečně Vás zveme na druhý ročník netradičního odborného webináře OEZ, který se uskuteční v živém přenosu 3. 6. 2021 v 9:00. Webinářem Vás bude provázet Jiří Novotný z OEZ a další produktoví manažeři a specialisté ve svém oboru.

Na co se můžete těšit?

Pozvánka na webinář OEZ


Jak šel čas s OEZ

V druhém díle našeho speciálu k výročí 80 let od založení firmy OEZ jsme si pro Vás přichystali pár vzpomínek bývalých zaměstnanců a také…  soutěž!

Zjistěte více z naší historie