Newsletter 01/2021 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 01/2021

Vážení zákazníci, milí přátelé,

máme za sebou první měsíc nového roku. Věříme, že jste si vánoční i novoroční svátky užili a do zaměstnání a „běžného života“ jste se vrátili odpočatí, plní síly. V tomto roce Vás budeme nadále vzdělávat odbornými články, informovat o novinkách z naší firmy nebo bavit formou videí a dalšího, věříme, zajímavého obsahu.

Rok 2021 je pro naši firmu obzvlášť významný. OEZ totiž v tomto roce oslaví neuvěřitelných 80 let od svého založení. Co stálo na našem počátku? Co všechno se během této doby změnilo? Kam směřuje naše cesta? Na tyto otázky Vám budeme postupně odpovídat v mimořádné rubrice „OEZ slaví 80 let“, se kterou se budete pravidelně setkávat.

S novým rokem přicházejí i důležité novinky. Tou hlavní je aktualizace našich stránek www.oez.cz. Ty Vám brzy představíme v nové moderní podobě a rozšířené o funkce, které Vám usnadní práci na webu a orientaci v sortimentu. Obměníme také vzhled našeho newsletteru, aby se Vám náhodou neokoukal.

Před rokem jsme zavedli do sortimentu OEZ produktovou novinku – analyzátory sítí PAQ. Už jste se s nimi seznámili? Přečtěte si článek od našeho produktového manažera Ondřeje Doležala.

V neposlední řadě budeme rádi, pokud si najdete chvilku a vyplníte náš dotazník týkající se zpětné vazby a relevance zasílaného obsahu. Vaše názory jsou pro nás cenné a vycházíme z nich při tvorbě nových témat. Děkujeme Vám za spolupráci.

Váš OEZ

 


Jaký je Váš názor na Newsletter OEZ?

Vážení zákazníci, předkládáme Vám krátký dotazník týkající se zpětné vazby a relevance zasílaného obsahu v Newsletteru OEZ.

Přejít

Jaký je Váš názor na Newsletter OEZ?

Slavíme výročí! OEZ je s Vámi již neuvěřitelných 80 let!

Letošní rok je pro naši firmu významný svým výročím. Od založení Wagnerových továren na výrobu pojistek v roce 1941 si letos připomeneme neuvěřitelných 80 let. 

Přejít

Slavíme výročí! OEZ je s Vámi již neuvěřitelných 80 let!

Nepřehlédněte! Newsletter OEZ budeme zasílat 6x ročně

Mnoho firem v dnešní době komunikuje se svými zákazníky prostřednictvím newsletterů a e-mailů. Současná doba „covidová“ jde tomuto trendu naproti, a proto se v našich... 

Přejít

Nepřehlédněte! Newsletter OEZ budeme zasílat 6x ročně

Analyzátory sítí PAQ

Před rokem jsme zavedli po důkladném zvážení a pečlivých přípravách do sortimentu vlastní analyzátory sítí PAQ. Jedná se o základní řadu analyzátorů, které jsou díky svým parametrům... 

Přejít

Analyzátory sítí PAQ