Obchodní a navigační dotazy | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Obchodní a navigační dotazy

Dodáváte elektroměrové skříně pro bytové domy? Jak velké a pro kolik elektroměrů? 

Běžně dodáváme elektroměrové oceloplechové skříně pro 2 až 15 elektroměrů zapuštěné (DZ), zapuštěné s protipožární odolností do únikových prostorů (DZ...EI30S) a nástěnné (DN). Jedná se o stavebnicové skříně, které se sestavují z několika komponentů. Výběr jednotlivých dílů je možné vybírat v kapitole C katalogu Distri nebo mnohem snadněji v programu Konfigurátor OEZ. Abychom zájemcům o elektroměrové skříně usnadnili práci, tak jsme jak v katalogu Distri, tak v Konfigurátoru OEZ, nově doplnili nejčastější sestavy pro elektroměrové rozváděče. 

Odkdy připravujete nový ceník?

Nový ceník OEZ je platný od 1. 10. 2023.

Je zveřejněn na tomto odkazu. K jeho získání budete potřebovat jako obvykle přihlásit se do registrované části Modrá planeta.

Kde mohu nakoupit nové 1modulové jističochrániče LMF? V jakém provedení? 

Nové unikátní 1modulové jističochrániče LMF-10B-1N-030AC se jmenovitým proudem 10 A pro světelné obvody a LMF-16B-1N-030AC se jmenovitým proudem 16 A pro zásuvkové obvody jsou naskladněny téměř na všech prodejních místech velkoobchodů v ČR - viz Prodejní místa.

Na větších prodejních místech jsou již také naskladněny jističochrániče LMF v typu A s označením LMF-10B-1N-030A, LMF-10B-1N-030A, popř. i v provedení G se zpožděním 10 ms pro zásuvkové obvody s mrazáky LMF-10B-1N-030A-G. 

Mohlo by vás zajímat: Velký pokrok při chránění a jištění světelných a zásuvkových okruhů

Má společnost OEZ vlastní podnikovou prodejnu? 

Nemá. Naprostou většinu produktů prodáváme prostřednictvím velkoobchodů elektroinstalačním materiálem, jejichž prodejní místa naleznete na Prodejní místa. Jedním z těchto mnoha míst je v Pardubickém kraji firma Elektro Maleček, s.r.o. Letohrad, která byla dříve naší podnikovou prodejnou. 

Jak je možné získat aktuální dokumentaci produktů OEZ? 

Aktuální katalogy, brožury a letáky jsou připraveny ke stažení. Tištěné dokumenty je možné objednat zdarma k zaslání poštou, po registraci na Modré planetě. Nejaktuálnější informace k produktům naleznete vždy on-line v na webových stránkách v sekci Produkty, například nové 1modulové přístroje MiniaMini najdete zde.  

Ve kterém dokumentu ke kompaktním jističům 3VA je nejsnadnější vyhledávat jejich příslušenství? 

K výběru a objednávání kompaktních jističů 3VA je nejrychlejší, kromě webu, použít dokument Přehled sortimentu kompaktních jističů 3VA. Návod, jak s tímto dokumentem pracovat popisuje článek Jak vyhledávat příslušenství k jističům 3VA v Přehledu sortimentu kompaktních jističů 3VA.