Obchodní a navigační dotazy | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Obchodní a navigační dotazy

Co je to Spořicí konto a pro koho je určeno?

Spořicí konto je akce do 31. 7. 2023, která je určena pro projektanty. Za naprojektované produkty OEZ může získat projektant poukázky ALZA, Sodexo, přístroje OEZ a další dárky. Pokud je projekt doložený výpočtem z programu Sichr, je hodnota dárku minimálně dvojnásobná. K získání dárku není nutná realizace naprojektovaných přístrojů. Podrobnější informace jsou uvedeny na tomto odkazu. K jejich získání bude nutno se přihlásit do registrované části Modrá planeta.

Odkdy připravujete nový ceník?

Nový ceník OEZ je platný od 1. 4. 2023.

Je zveřejněn na tomto odkazu. K jeho získání budete potřebovat jako obvykle přihlásit se do registrované části Modrá planeta.

Jak mohu získat aktuální tištěnou dokumentaci 2023?

Seznam dokumentace 2022 naleznete na tomto odkazu, kde si o její zaslání poštou zdarma můžete požádat. K žádosti budete potřebovat jako obvykle přihlášení do registrované části Modrá planeta.

Novou dokumentaci 2023 připravujeme volně k dispozici účastníkům květnových odborných seminářů OEZ, které budou probíhat od 3. 5. do 19. 5. kromě Pardubic v tradičních městech. Na semináře budeme zvát e-mailem všechny u nás registrované osoby. Následně uvolníme dokumentaci ostatním zájemcům.

Budou se letos konat tradiční odborné semináře OEZ? Jak se na ně mohu přihlásit?

Odborné semináře se budou konat od 3. 5. do 19. 5. kromě Pardubic v tradičních městech a budou opět zdarma. Všem aktivním u nás registrovaným osobám zašleme nejpozději do poloviny dubna e-mailovou pozvánku s atraktivním programem a s odkazem na registrační formulář. Pokud si chcete předem vyznačit termín ve vašem kalendáři, můžete dle níže uvedených termínů:

Brno                                      3. 5. 2023
Zlín                                        4. 5. 2023
Ostrava                                5. 5. 2023
Plzeň                                   10. 5. 2023
Ústí nad Labem                 11. 5. 2023
Liberec                                12. 5. 2023
České Budějovice              16. 5. 2023
Jihlava                                 17. 5. 2023
Praha                                   18. 5. 2023
Hradec Králové                  19. 5. 2023      

 

Kde mohu nakoupit nové 1modulové jističochrániče LMF? V jakém provedení? 

Nové unikátní 1modulové jističochrániče LMF-10B-1N-030AC se jmenovitým proudem 10 A pro světelné obvody a LMF-16B-1N-030AC se jmenovitým proudem 16 A pro zásuvkové obvody jsou naskladněny téměř na všech prodejních místech velkoobchodů v ČR - viz Prodejní místa.

Na větších prodejních místech jsou již také naskladněny jističochrániče LMF v typu A s označením LMF-10B-1N-030A, LMF-10B-1N-030A, popř. i v provedení G se zpožděním 10 ms pro zásuvkové obvody s mrazáky LMF-10B-1N-030A-G. 

Mohlo by vás zajímat: Velký pokrok při chránění a jištění světelných a zásuvkových okruhů

Má společnost OEZ vlastní podnikovou prodejnu? 

Nemá. Naprostou většinu produktů prodáváme prostřednictvím velkoobchodů elektroinstalačním materiálem, jejichž prodejní místa naleznete na Prodejní místa. Jedním z těchto mnoha míst je v Pardubickém kraji firma Elektro Maleček, s.r.o. Letohrad, která byla dříve naší podnikovou prodejnou. 

Jak je možné získat aktuální dokumentaci produktů OEZ? 

Aktuální katalogy, brožury a letáky jsou připraveny ke stažení. Tištěné dokumenty je možné objednat zdarma k zaslání poštou, po registraci na Modré planetě. Nejaktuálnější informace k produktům naleznete vždy on-line v na webových stránkách v sekci Produkty, například nové 1modulové přístroje MiniaMini najdete zde.  

Dodáváte elektroměrové skříně pro bytové domy? Jak velké a pro kolik elektroměrů? 

Běžně dodáváme elektroměrové oceloplechové skříně pro 2 až 15 elektroměrů zapuštěné (DZ), zapuštěné s protipožární odolností do únikových prostorů (DZ...EI30S) a nástěnné (DN). Jedná se o stavebnicové skříně, které se sestavují z několika komponentů. Výběr jednotlivých dílů je možné vybírat v kapitole C katalogu Distri nebo mnohem snadněji v programu Konfigurátor OEZ. Abychom zájemcům o elektroměrové skříně usnadnili práci, tak jsme jak v katalogu Distri, tak v Konfigurátoru OEZ, nově doplnili nejčastější sestavy pro elektroměrové rozváděče. 

Ve kterém dokumentu ke kompaktním jističům 3VA je nejsnadnější vyhledávat jejich příslušenství? 

K výběru a objednávání kompaktních jističů 3VA je nejrychlejší, kromě webu, použít dokument Přehled sortimentu kompaktních jističů 3VA. Návod, jak s tímto dokumentem pracovat popisuje článek Jak vyhledávat příslušenství k jističům 3VA v Přehledu sortimentu kompaktních jističů 3VA.

Je možné získat materiály z odborného semináře 2022? 

Materiály z odborného semináře z roku 2022 získáte zde. Získáte je včetně kompletních přednášek a odpovědí na nejčastější otázky.