Newsletter 10/2019 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 10/2019

Vážení zákazníci, milí přátelé,

rok se s rokem sešel a před námi je opět ono hektické předvánoční období. Někteří z Vás už nakupují vánoční dárky, jiní jsou trochu nervózní z uspěchané atmosféry, další se zase těší na kapra, pohádky a cukroví. Ať už jste ti nebo ti, nenechte si ujít předposlední Newsletter OEZ v tomto roce!

Opět Vás čeká další, v pořadí již pátá, kapitola produktového seriálu o proudových chráničích, tentokrát na téma - předjištění.

Opusťme na chvíli „malé přístroje“ a pojďme se podívat na „něco většího“. Vzduchové jističe Arion jistě znáte, víte ale, jaké jsou jejich základní funkce a největší výhody? Podívejte se na přehled produktové řady Arion.

Poslední Kafíčko tohoto roku je zaměřeno na časová relé, a to konkrétně na schodišťový spínač a jeho vlastnosti. Opět se můžete zúčastnit soutěže „Vyhrajte (si) s OEZ“ a vyhrát tak dobré kafíčko a další zajímavé ceny.

Přejeme příjemný konec listopadu

Váš OEZ


Proudové chrániče V – předjištění proudových chráničů

Přinášíme Vám pátý díl seriálu na téma Proudové chrániče. Už znáte jejich základní členění, funkce, dozvěděli jste se, jaký vliv mají na jejich použití v elektrických instalacích nízkého napětí nové normy. 

Přejít

Kafíčko s OEZ: Jaké jsou vlastnosti schodišťového spínače?

Saša s Ondrou se opravdu činí a udržují v kondici. Další díl oblíbeného seriálu Kafíčko s OEZ byl totiž inspirován cestou po schodech.

Přejít

Vzduchové jističe Arion – jistota z Letohradu

Vzduchové jističe Arion jsou v portfoliu produktů OEZ od roku 2000. Jsou to nástupci vzduchových jističů AR a ARV, které naše společnost dodávala na trh více než 30 let. 

Přejít