Newsletter 11/2020 | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Newsletter 11/2020

Vážení zákazníci, milí přátelé,

třetí adventní neděle je za námi a to znamená, že Ježíšek už téměř klepe na okno. Věříme, že poslední týden před Štědrým dnem budete moci využít nejen na dokončení rozdělané práce, ale již také na odpočinek, nasátí předvánoční atmosféry, balení dárků a trávení chvil se svými nejbližšími. 

V tomto vydání newsletteru Vás chceme informovat o novém webu OEZ, který spustíme na začátku příštího roku. Web bude v provozu na původní doméně www.oez.cz od konce února 2021. Věříme, že nový vzhled webu bude nejen modernější, ale i uživatelsky přívětivější a Vy ho brzy oceníte.

Jako každý rok i letos naše firma vyhlásila projekt „Ježíšek s OEZ“. Tento rok jsme se zaměřili na podporu Záchranné stanice a ekocentra Pasíčka. Současně jsme se zúčastnili Burzy filantropie 2020, jejímž prostřednictvím jsme přispěli na „Linku důvěry“.

Vážení přátelé, v tuto chvíli, s posledním číslem Newsletteru OEZ v roce 2020 Vám chceme popřát  především veselé, šťastné a klidné prožití svátků vánočních, v neposlední řadě pak do roku 2021 hodně Optimismu, Energie a Zdraví!  

 

Váš OEZ


VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ SBÍRKA A DALŠÍ POMOC

Společně s Ježíškem pomáháme potřebným. Letos je to Záchranná stanice a ekocentru Pasíčka a Linka důvěry – Blíže k Vám.

Přejít

Chystáme pro Vás nový web

Vládní opatření proti koronaviru a s nimi spojenou práci z domu jsme využili mimo jiné k tomu, abychom aktualizovali své webové stránky.

Přejít