Pro koncové uživatele | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Pro koncové uživatele

Moderní kompaktní jističe 3VA, slangově deiony 3VA, nahrazují oblíbené jističe Modeion. Mají výhodné vlastnosti, které ocení uživatelé v provozu, jako výbornou selektivitu, možnost náhrad starších jističů a široké příslušenství.

Výjimečnou vlastností je výborná selektivita

Klikněte pro zvětšení   

Při náhradách starých jističů oceníte sady pro náhrady starších jističů

Klikněte pro zvětšení   

Výše uvedené informace jsou součástí Brožury pro výběr kompaktních jističů. Kompletní brožuru si můžete projít na Průvodce brožurou

Deiony 3VA jsou naskladněny ve velkoobchodech obdobně jako byly dříve naskladněny jističe Modeion. K rychlému převodu u starších projektů slouží dokument Převody nejpoužívanějších jističů Modeion na 3VA ve velkoobchodu.

Doporučujeme objednat tištěnou Brožuru pro výběr kompaktních jističů, Převody nejpoužívanějších jističů Modeion na 3VA ve velkoobchodu a Přehled sortimentu Kompaktní jističe 3VA. Je nutné přihlášení nebo registrace do registrované části Modrá planeta.

Podrobný objemný 500stránkový katalog si můžete stáhnout. Kompletní informace k jističům 3VA obsahuje Konfigurátor OEZ, jehož výstupy jsou ověřená sestava jističe včetně technických parametrů a materiály pro CAD/CAE: rozměrový výkres, obrázek, 3D model, drátěný model a schéma zapojení v různých formátech.

 

Všechny informace ke konkrétní položce jističe nebo jeho příslušenství jsou v části Produkty