Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Zákazníci Elektrocentra Olomouc přispěli na studenty. I díky OEZ.

oez.png „Chcete dřevo, nebo machra?“ tak zněl název akce, kterou už třetím rokemorganizujeme ve spolupráci s velkoobchody a elektrotechnickými školami. Co si pod tím představit?

Nákupem přístrojů a dalšího sortimentu od OEZ přispívali od března do května 2014 zákazníci elektrotechnického velkoobchodu Elektrocentrum Olomouc ke zkvalitnění výuky na Střední průmyslové škole elektrotechnické v Mohelnici. Jako v předchozích letech i letos bylo cílem získat pro školu kvalitní přístroje a další naše produkty  pro praktickou výuku. Akce se mohli zúčastnit všichni zákazníci Elektrocentra Olomouc. Pět zákazníků, ať již firem nebo živnostníků, s největšími nákupy za uvedené období pak bylo pozváno na slavnostní předání daru škole.

Splněný slib

Elektrocentrum Olomouc se do akce zapojil již minulý rok a tehdy jeho ředitel Ing. Petr Tyl slíbil: „Velmi si cením toho, že jsme do tohoto projektu byli pozváni. Navíc dnes mohu říci, že podpora regionální technické školy chytla i naše zákazníky. Dobří elektrikáři jsou potřeba a my se opět rádi do podobné akce zapojíme.“ Petr Tyl slovo dodržel, a proto se letos podpory po Střední škole technické a zemědělské v Mohelnici dočkala také tamní Střední průmyslová škola elektrotechnická.

Co škola obdržela?

Z rukou Ing. Petra Tyla a Ing. Jana Krejčího, vedoucího technické kanceláře OEZ, převzal ředitel SPŠE v Mohelnici Ing. Miloš Palla čtyři oceloplastové rozvodnicové skříně RZA z řady DistriTon. S těmito novými produkty jsme letos vstoupili úspěšně na trh. Rozvodnicové skříně RZA byly pro školu plně vybaveny modulárními přístroji Minia – jističi, chrániči, ale také novými spínacími přístroji – instalačními stykači RSI a RPI, časovým relé MCR, spínacími hodinami MAE, impulzním paměťovým relé MIG a dalšími produkty.

Jak škola s darem naloží?

 „Přístroje a rozvodnice ihned poputují do naší praktické výuky. Instalace bytových rozváděčů máme v osnovách, proto si daru velmi ceníme. Pomůže žákům rozvinout jak praktické znalosti, tak i jejich manuální zručnost,“ prozradil ředitel SPŠE Mohelnice Ing. Miloš Palla a pokračoval: „Navíc jsme se s OEZ dohodli i na další spolupráci, zejména odborných přednáškách.“ 

 

Součástí slavnostního předání daru škole v prostorách Elektrocentra Olomouc byla i celodenní prezentace OEZ pro zákazníky velkoobchodu.

elektrocentrum-predani-daru-skole-02.jpg

elektrocentrum-predani-daru-skole-01.jpg 

elektrocentrum-predani-daru-skole-03.jpg