Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

březen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Pomůcky a dokumenty k 3VA

oez.png Nachystali jsme pro vás pomůcky a materiály, díky kterým se budete v sortimentu 3VA lépe orientovat.   

Níže naleznete na jednom místě přehled všech podpůrných dokumentů, které můžete při své práci využívat.

 

 tabulka

 

Katalog 3VA

Nejdůležitějším dokumentem je katalog 3VA. V novém grafickém vizuálu OEZ nyní naleznete pohromadě všechny důležité informace včetně přehledu sortimentu, technických parametrů, rozměrů nebo detailního popisu široké škály příslušenství. Katalog obsahuje kompletně veškeré informace o kompaktních jističích 3VA včetně našeho příběhu o přechodu na „Nový Modeion“.

 

Katalog ke stažení

 

 

 

Leporelo 3VA

Co je to leporelo 3VA a k čemu ho využijete? Jedná se o jednoduchou pomůcku k orientaci v kompaktních jističích 3VA. První stranu tvoří ucelený přehled produktů 3VA1, 3VA2 a zástupce velikosti do 1600 A, jističe 3VA27. Naleznete zde všechny velikosti, parametry i vlastnosti jističů. Na druhé straně si můžete prohlédnout všechna možná příslušenství do 1000 A a do 1600 A včetně tabulky kompatibility s konkrétními jističi.

Leporelo ke stažení

 

Převodní tabulky 3VA

V převodních tabulkách 3VA naleznete náhrady starých jističů Modeion. Plná verze je určená pro sektor průmysl a obsahuje kompletní přehled všech nahrazovaných produktů. Verze pro velkoobchody je kratší a poslouží jako jednoduchá pomůcka pro skladníky (i další zaměstnance velkoobchodů) k rychlému vyhledání nejprodávanějších položek.

Převodní tabulky ke stažení

 

 

 

Struktura objednacích kódů

Materiál „Struktura objednacích kódů“ obsahuje vysvětlení rozpadu struktury objednacího kódu s objasněním příslušných pozic.

Struktura objednacího kódu ke stažení

 

 

Instruktážní videa

Usnadněte si manipulaci s produkty 3VA a podívejte se, jak s nimi pracovat. V naší sekci "Instruktážní videa" máte možnost si kdykoliv pustit videonávod, kde se dozvíte všechno potřebné. 
 
 

 

Univerzální kufr s příslušenstvím

V souvislosti s přechodem z řady Modeion na 3VA máme pro Vás připravený přenosný kufr, abyste si mohli nové přístroje fyzicky „osahat“, vyzkoušet si vkládání příslušenství apod. V kufru máme jednoho zástupce jističe 3VA1 s termomagnetickou nadproudovou spouští a jednoho zástupce jističe 3VA2 s elektronickou nadproudovou spouští, nejběžnější příslušenství jako pomocné a signalizační spínače, napěťové a podpěťové spouště, různé druhy připojovacích sad včetně krytů a izolačních přepážek, ruční pohon, motorový pohon nebo tester elektronických spouští. Jakmile to situace dovolí, tak se za Vámi vydáme a vzorky Vám předvedeme.