Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

Univerzální časová relé MCR

minia.png Rozvoj techniky zvyšuje nároky na spínání elektrických obvodů. Toto jsem si ověřil i při nedávné návštěvě pouti v okamžiku, kdy jsem posadil dítko na kolotoč. „Kolotočář“ zapnul tlačítko, kterým uvedl kolotoč do provozu, prošel mezi dětmi a další dění pozoroval z vnější strany kolotoče. Přemýšlel jsem, jak kolotoč vypne, když je ovládání „uvnitř“ roztočené atrakce… K mému překvapení začal kolotoč po určité době sám od sebe zastavovat. Došlo mi, že se jedná o inteligentní spínání. Časové relé (mimochodem značky OEZ) vypnulo v nastaveném čase kolotoč automaticky.

 

Impulzní paměťová relé MIG, MIR

minia.png Nebaví vás přemýšlet nad zapojením schodišťových a křížových vypínačů pro ovládání osvětlení? Rozčiluje vás, když klapky vypínačů nejsou ve stejné poloze? Víte, že lze osvětlení spínat i pomocí tlačítek? Jak na to, vám odpoví následující článek.

 

Obhájení titulu Podnik podporující zdraví 3. stupně

oez.png Společnost OEZ v říjnu 2016 obhájila nejvyšší stupeň ocenění Podnik podporující zdraví 3. stupně. Titul ze soutěže, kterou již 12 let organizuje Státní zdravotní ústav pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR, tak bude moci používat po dobu dalších 3 let.

 

Identifikace výrobků podle směrnice 2014/35/EU

oez.png Identifikaci výrobků řeší předmětové normy, určené pro každou výrobkovou skupinu. Mimo technické normy ale řeší značení výrobků také další dokumenty, a to především směrnice (direktivy) EU. Na přístroje pro spínání a jištění se vztahují zvláště směrnice: 2014/35/EU - Elektrická zařízení určená pro používání v určitých mezích napětí, 2014/30/EU - Elektromagnetická kompatibilita

 

Databáze OEZ produktů dle standardu ETIM

oez.png Nejen pro provozovatele internetových obchodů je určena databáze našich výrobků ve formátu BMEcat 2.1 pro systémy pracující na bázi standardu ETIM. Nyní jsou data k dispozici pro verzi ETIM 4.0, ETIM 5.0 a ETIM 6.0.

 

Den otevřených dveří v Letohradě

oez.png V sobotu 21. 5. 2016 jsme uspořádali opět po dvou letech Den otevřených dveří, tentokrát u příležitosti oslav 75 let od založení OEZ. Stejně jako v minulosti, tak i letos bylo naším cílem, aby se Den otevřených dveří OEZ stal jednou z atrakcí tradiční Kopečkové pouti v Letohradě.

 

OEZ – vše pro domovní instalace

minia.png Aktuálně přinášíme pro všechny elektrikáře velké množství užitečných inovací a novinek zejména v oblasti modulárních přístrojů Minia a rozvodnicových skříní DistriTon.

 

Podporujeme naši Zemi

oez.png OEZ je známý svým aktivním přístupem k ochraně životního prostředí. Jsme nejen držiteli Diamantového certifikátu Sdružení pro certifikaci systému jakosti – CQS, ale také aktivními účastníky systému EMAS i jeho opakovanými evropskými finalisty. EMAS představuje soubor ekologického řízení a auditu. Díky tomu dokážeme například v naší výrobě šetřit množství použitých materiálů a snižovat energetickou náročnost.