Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

O semináře OEZ je velký zájem

oez.png Začátkem jara jsme tradičně uspořádali sérii  Odborných seminářů OEZ , na kterých jsme Vám představili nejen informace z trhu a OEZ, ale i mnoho novinek týkajících se našich produktů, softwarové podpory nebo změn v legislativě.  

 

Oceloplechové rozvodnicové skříně RZB

oez.png Nároky na prostor se v rozvodnicových skříních zvyšují. Proto jsou oceloplechové rozvodnicové skříně RZB tou nejlepší volbou do rodinných domů.

 

CVAK!!!?

oez.png Vzbudil Vás někdy v noci pocit, že jste slyšeli nějakou ránu? Nebo jste hledali v rozváděči čmeláka, který nesnesitelně bručí? Mohou to být výsledky nesprávně zvoleného spínacího prvku. Tento článek Vám nabídne možnosti nápravy.

 

Znáte největší výhody rozvodnicových skříní RZA?

oez.png Skupina DistriTon z produktové řady Distri je určená pro osazení modulárními přístroji. Její doménou je velký počet svorek pro připojení N a PE vodičů ve standardu, nadstandardní prostor pro vedení vodičů a variabilita montáže. Další výhodou jsou vysoké hodnoty ztrátového výkonu, které jsou skříně schopné rozptýlit. Dnes si představíme velmi oblíbenou rozvodnicovou skříň RZA.

 

Multifunkční časová relé MCR

oez.png S časovými relé se každý z nás setkává denně, aniž by si to uvědomoval. Jsou to pomocníci, kteří nám ulehčují každodenní život.

 

Jak přístroje AFDD chrání v Letohradě děti i dospělé

oez.png Dětské jesle, školka, restaurace, baby funpark, funpark, lezecká stěna. To vše skrývá pod jednou střechou a jednou hlavičkou soukromý  letohradský projekt SKiPi .

 

Impulzní paměťová relé MIG, MIR

oez.png Nebaví Vás přemýšlet nad zapojením schodišťových a křížových vypínačů pro ovládání osvětlení? Dokáže Vás rozzlobit, když klapky vypínačů nejsou ve stejné poloze

 

Prevence proti požárům: obloukové ochrany AFDD

oez.png V Evropské unii jsou evidovány přibližně 2 miliony požárů ročně. Víte, že přibližně jedna třetina z nich je způsobena závadou elektrické instalace? Elektrická instalace není nesmrtelná a stárne dokonce rychleji než člověk. V průběhu času se začínají projevovat drobné poruchy, které musí jednou nutně vyústit k havárii instalace jako takové. Je reálné elektroinstalaci opakovaně kontrolovat? Nebo lze monitorovat její stav průběžně?