Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

leden 2021
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Znáte skutečný stav Vaší elektroinstalace? Prodlouženo!

oez.png Nefunkční jistič nic nechrání, naopak může být sám příčinou výpadku provozu nebo požáru! Zamezte ztrátám. OEZ nyní každému nabízí – rychlé a profesionální řešení! Nabízíme revizi, údržbu či náhradu starých přístrojů. Navíc mimořádně za výhodnější cenu.

Akce prodloužena do 30. 4. 2013!

Víte, co může způsobit zastaralá elektroinstalace?
Tušíte, jak se chová nefunkční jistič?

Dovedete si spočítat ekonomické ztráty z dlouhého výpadku elektrické energie zapříčiněné zastaralou a nevhodnou elektroinstalací?

Odstavení výroby po havárii rozváděče je časově, organizačně i ekonomicky náročné.

  • Namísto běžné údržby nebo retrofitu původního jističe následuje rekonstrukce celého rozváděče v ceně několika set tisíc korun.
  • Namísto plánovaného přerušení výroby v rozsahu dvou až tří hodin přichází několikadenní výpadek výroby.
  • Namísto drobné investice je třeba počítat s mnohanásobně vyšší ztrátou.

servis_kresba.jpg

Nejste si jisti stavem Vaší elektroinstalace?
Nevíte jak postupovat?

OEZ je tu pro Vás. Jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí se věnujeme už více než 70 let. Přístroje vyvíjíme, vyrábíme, distribuujeme a umíme zajistit jejich bezproblémový provoz v průběhu jim předurčeného životního cyklu.

Vyberte si. Nabízíme Vám řešení na míru!

REVIZE - zjistí skutečný stav zařízení a elektroinstalace

ÚDRŽBA - prodlouží životnost Vašich jistících přístrojů při minimálních nákladech

NÁHRADA - původního přístroje novým jističem formou retrofitu dodá klidu do dalších let bez nutnosti rekonstrukce rozváděčů

Nyní mimořádně nabízíme

Sleva 30%
Záruka 6 let
Ekologická likvidace přístrojů ZDARMA

Sleva 30%

Příklad Retrofitu jističe ARV 1036 v průmyslovém rozvodu

Retrofity OEZ

Obvyklá cena tohoto retrofitu je 105.000,- Kč včetně montáže. V době platnosti mimořádné nabídky bude cena přibližně 73.000,- (přesná cena závisí na velikosti a výbavě nového jističe) Obvyklá cena revize a údržby jističe ARV je 7.000,- Kč. V době platnosti nabídky zaplatíte za údržbu jističe ARV… 4.900,- Kč.

Novinka: Rozšíření nabídky retrofitů

Počátkem letních prázdnin jsme uživatelům starších přístrojů OEZ nabídli možnost výhodného ověření stavu elektroinstalace.

Ihned po odeslání nabídky a zveřejnění na webových stránkách OEZ jsme řešili velké množství dotazů směřujících k ověření funkčnosti jističů, ať již vlastními silami zákazníků nebo k provedení revizí a údržby jističů servisem OEZ. V případech, kde údržba již nestačí, jsme provedli posouzení stavu původních jističů a vypracovali návrh vhodné náhrady novým jističem případně už i výměnu rovnou provedli.

Zvláště nás těší zájem o zjištění skutečného stavu Vašich jističů a elektroinstalace. Z takového zájmu je jasně patrný zodpovědný přístup ke kvalitě jištění a bezpečnosti celých zařízení a rozvodů elektrické energie.

Z tohoto důvodu chceme naši nabídku ještě rozšířit, abychom dokázali vyřešit více problémových míst. Původně jsme se zaměřovali na velké vzduchové jističe. Na základě Vašich požadavků se v současné době zabýváme i vývojem náhrady kompaktních jističů J2Z75T a J2Z50T. Tuto náhradu chceme představit hned po ukončení zkoušek, a to ještě před koncem tohoto roku.

Doufám, že rozšíření naší nabídky retrofitů Vás zaujme a pomůže Vám tak zvýšit bezpečnost Vašich stávajících elektrických rozvodů.

Nebojte se zeptat. Rádi Vám poradíme.
Miroslav Uher
OEZ s.r.o. vedoucí Servisních služeb
Tel: +420 465 672 369
E-mail: uher.servis@oez_com