Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

únor 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

„Věřím, že učitelé vytěží ze spolupráce maximum,“ říká ředitel školy

oez.png Společně s velkoobchody a jejich zákazníky pomáháme středním školám v rozvoji praktických zkušeností žáků a studentů. V čem pomoc spočívá? A jak můžete pomoci i vy?

Projekt pomoci středním technickým školám

Nákupem přístrojů a dalšího sortimentu od OEZ s.r.o v období od května do srpna 2013 přispívali  zákazníci Elektrocentrum trading spol. s r.o. z Olomouce ke zkvalitnění výuky ve Střední škole technické a zemědělské Mohelnice. Cílem akce bylo získat pro školu rozvodnice a modulární přístroje z produkce OEZ, které se nyní stanou nedílnou součástí odborného výcviku žáků. 

Jak akce probíhala?

Do akce se mohli zapojit všichni zákazníci velkoobchodu Elektrocentrum Olomouc. Pět zákazníků, ať již firem nebo živnostníků, s největšími nákupy za uvedené období pak bylo pozváno na slavnostní předání daru škole, které proběhlo v rámci celodenní prezentace OEZ 10. října. 

Myšlenka OEZ mě ihned zaujala. Těší mě, že jsme poznali firmu, která se programově věnuje vzdělávání mládeže. Věřím, že nyní i naši odborní učitelé vytěží ze spolupráce maximum ku prospěchu žáků i školy,“ připomněl ředitel Střední školy technické a zemědělské Mohelnice Jiří Ženožička.

Do akce se zapojily desítky zákazníků Elektrocentra Olomouc.  „Velmi si cením toho, že jsme do tohoto projektu byli pozváni. Navíc mohu konstatovat, že podpora regionální technické školy chytla i naše zákazníky. Dobří elektrikáři jsou potřeba a my se opět rádi do podobné akce zapojíme,“ řekl ředitel velkoobchodu Petr Tyl.

Kterých pět zákazníků nejvíce přispělo?

  • Josef Kabelka - Elima
  • Jiří Duchoň – Alba-Elektro
  • Stanislav Vagner
  • ELZAM – tech s.r.o.
  • Miroslav Hermann – Elektrokomplet

 

SŠTZ Mohelnice obdržela celkem čtyři provedení plastových rozvodnic DistriTon typu RZG, přičemž každá obsahovala 24 pólů modulárních přístrojů Minia vhodných pro domovní a bytovou výstavbu. 

Akce navázala na pilotní projekt z loňského roku, který se uskutečnil v Moravských Budějovicích. Obdobná forma spolupráce aktuálně probíhá i s velkoobchody a školami v Pardubicích, Třinci a Frenštátě pod Radhoštěm. O jejich realizaci vám podáme zprávu.

V OEZ chceme touto formou pomáhat i v roce 2014. Zaujalo vás to? Budeme vás informovat na našem webu a konkrétním prodejním místě.