Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

únor 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Nový zpravodaj OEZ 2-2011

OEZ Zpravodaj - 2/2011 Vážení klienti, v těchto dnech vyšel nový Zpravodaj OEZ 2/2011. Můžete si jej stáhnout z našich stránek, případně si jej vyzvednout na nejbližším velkoobchodě, po celé České republice.

Aktuální číslo Zpravodaje 2-2011 obsahuje tyto informace:

OEZ si letos připomněl 70 let od založení

Ohlédnutí za významným jubileem firmy

Kampaň 

Krásná i uvnitř... a také na podzim

            OEZ vstoupil letos na elektrotechnický trh s kampaní „Krásná i uvnitř…“, zaměřenou na nové rozvodnice v řadě DistriTon a na přístroje značky Minia. Na podzim jsme do kampaně zařadili nové plastové rozvodnice a další novinky.

Technické informace

Přepěťové ochrany Minia – jištění přepěťových ochran

V minulém vydání Zpravodaje jsme Vás seznámili s problematikou připojení přepěťových ochran, dozvěděli jste si i jaký průřez musí mít připojovací vodiče v souvislosti s velikostí použité pojistky . Jak ale určíme hodnotu jmenovitého proudu této pojistky?

 

Systémy automatických záskoků zdrojů - Modi

…aneb jak zajistit nepřetržitou dodávku elektrické energie. Součástí automatického záskoku zdrojů jsou i výkonné prvky – jističe. OEZ nyní nabízí vzduchové jističe Arion velikosti I nově i do 2000A.  

 

Přístroje pro spínání a ovládání Conteo v praxi

Jeden z mnoha příkladů využití přístrojů Conteo představuje dostavba a inovace technologií Teplárny v Českých Budějovicích. 

 

Novinky v softwarové podpoře

Cílem softwarové podpory OEZ je co nejvíce usnadnit práci projektantům, revizním technikům, provozním elektrikářům a dalším obchodním partnerům. Veškerou softwarovou podporu poskytuje OEZ zdarma.

Optimalizace v pojistkovém programu

V rámci optimalizace produktového portfolia v sortimentu pojistkových vložek OEZ bylo rozhodnuto o ukončení výroby okrajových  typů pojistkových vložek pro jištění polovodičů.
Více informací: Optimalizace v pojistkovém programu

Další informace

Ve Zpravodaji 2-2011 naleznete také informace o dalších novinkách v sortimentu, představujeme Vám nové Spořicí konto, oblíbená výhodná balení jističů a chráničů, zajímavou aplikační příručku na téma přepěťových ochran apod. U každého článku jsou navíc praktické kontakty na technickou podporu.