qr_code

Na jaře míříme za zákazníky

oez.png Technický specialista OEZ rád zodpoví jakékoliv Vaše dotazy týkající se sortimentu a služeb OEZ. Kde? Po celé České republice, přímo ve Vašem velkoobchodě.

2013_Jaro_right_sidebar.jpg

Chcete vědět více?

Pak byste neměli chybět na některé z prezentací, které pořádáme od dubna do června ve vybraných elektrotechnických velkoobchodech po celé České republice.

Seznam prodejních míst

Kompletní seznam prodejních míst naleznete v sekci Modrá planeta.

Na prezentaci Vám budou vždy k dispozici pracovníci OEZ včetně technika. Technik rád zodpoví jakékoliv Vaše dotazy týkající se sortimentu OEZ a služeb.

V rámci prezentací se budeme zaměřovat na Modulární přístroje Minia -  jističe, proudové chrániče, přepěťové ochrany, instalační stykače, relé či zdroje, dále na Pojistkové systémy Varius  - zejména válcové pojistkové odpínače a vložky, v neposlední řadě nevynecháme ani Rozvodnice a rozváděčové skříně Distri, především nové plastové rozvodnice.

Veškeré výše uvedené informace máme zpracované v přehledném letáku.      

A prezentace si budete moci užít i jinak! Připravili jsme pro Vás rychlou a jednoduchou hru, při které si budete moci otestovat svoje znalosti elektrotechniky. Pro každého úspěšného řešitele je připravena vtipná, ale současně i praktická cena.

Snad Vás ani nepřekvapí, že to ještě není vše. S hlavou plnou vědomostí a milou cenou budete moci navíc potěšit i svůj žaludek.

Vědět více se jednoduše vyplatí, … a také lépe chutná!   

Těšíme na Vás!

Kalendář akcí

červenec 2018      
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31