Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

leden 2021
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme ambasadory kvality Nové Minie

minia.png Vloni jsme doplnili a inovovali náš sortiment, letos přicházíme se zásadní změnou. Co už znáte a co nyní poznáte? Více se dozvíte v rozvoru s obchodní ředitelkou OEZ s.r.o., Ing. Magdalenou Vlčkovou.

Jaký byl pro OEZ rok 2014?

V uplynulém roce se nám toho podařilo hodně. Radost jsme měli z rozvodnicových skříní RZA, které jsme znovu uvedli na trh. Zákazníci je přijali ve velmi krátké době. Objemy prodejů dokonce překročily v řádech desítek procent naše očekávání. Novinky jsme přinesli také v oblasti modulárních přístrojů Minia, kde jsme zavedli novou skupinu spínacích přístrojů. Zákazníkům jsme je představili při jarní i podzimní kampani. Jejich podpoře se chceme i nadále věnovat.

To však z novinek nebylo všechno, že?

V neposlední řadě jsme přistoupili ke zjednodušení nabídky odpínačů válcových pojistkových vložek OPVA i OPVP a nadále dodáváme pouze provedení s vyššími technickými parametry OPVP, ovšem za nižší cenu OPVA. Totéž lze prohlásit i o lištových pojistkových odpínačích FSD a FSR, které jsou novou a moderní náhradou původních provedení FD a FR.

Z pohledu roku 2015 to vše ale byly jen kosmetické úpravy…

Souběžně jsme se loni věnovali také přípravám na velkou změnu v produktovém portfoliu konkrétně u modulárních přístrojů řady Minia. S novinkou přicházíme právě nyní.

 

Vysvětlete prosím, proč k té změně dochází?

Přípravám předcházelo dlouhé období, kdy jsme z trhu sbírali a následně analyzovali informace, poznatky a připomínky od zákazníků i od našich obchodníků. Většina připomínek však směřovala spíše k drobným úpravám a vylepšením stávajících přístrojů. Po dlouhých diskuzích jsme se však rozhodli jít jinou cestou, a to cestou zásadní změny. Celému procesu jsme se věnovali více než půldruhého roku.

Na co konkrétně se tedy zákazníci mohou těšit?

Jističe jsme si vybrali ze stávající řady produktů Siemens. Mají lepší parametry než naše současné jističe. Například hodnota jmenovitého proudu dosahuje 80 A. Proudové chrániče jsou zcela nové produkty vyvinuté v loňském roce. S výjimkou finálního testování probíhá celá jejich výroba u nás v OEZ, konkrétně v našem provozu v Králíkách. Jističe a chrániče s sebou pak přinášejí pro český trh generačně zcela nový systém připojování.

Jak tuto zásadní změnu OEZ komunikuje?

Do oslovení trhu jsme vložili veškeré znalosti, které jsme za desítky let našeho působení v oboru získali. Oslovujeme všechny naše partnery, školíme je, diskutujeme s nimi a samozřejmě míříme na trh jako celek. Naši kolegové z obchodu, produktového marketingu, promo oddělení a mnozí další jsou dnes a denně mezi zákazníky. Uvedení nových produktů na trh věnujeme velké úsilí.

Postavy na hlavním vizuálu představují Vaše kolegy z OEZ. Proč?

Je to v souladu s celou architekturou kampaně. Poukazujeme na to, že přístroje jsme vybírali my, že své volbě věříme. Do celého procesu byly a jsou zapojeny desítky, možná i stovky lidí v OEZ od techniků na zkušebně, přes produktové manažery, pracovníky kvality, obchodníky, marketéry až po kolegy z logistiky nebo prodeje. Všichni společně nové produkty zaštiťujeme, protože jsme přesvědčeni, že celá změna je přínosná a pozitivní. Stáváme se tak ambasadory kvality našich nových jističů a chráničů.

Obchodni-reditel-jsme-ambasadori.jpg