Jak vyhledávat ceny k produktům? | OEZ
OEZ (https://www.oez.cz/)

Jak vyhledávat ceny k produktům?

V dnešní době je výběr a porovnávání cen produktů, se kterými pracujeme, důležitým krokem pro každého z nás. Abychom vám usnadnili tuto náročnou úlohu, nabízíme tři možnosti, jak získat ceny podle vašich konkrétních potřeb. Ve všech 3 možnostech se prosím přihlaste do naší registrované části webu - do Modré planety.

1. Rychlé získání ceny k jedné běžným produktům na webu

Tato volba je pro ty z vás, kteří touží po jednoduché a rychlé odpovědi na otázku: "Kolik to stojí?" Stačí se přihlásit do registrované sekce Modré planety, vložit název nebo část názvu produktu do vyhledávače vpravo nahoře, například „LMF“. Během několika vteřin, bez zdlouhavého procházení stránek, obdržíte komplexní informace o produktech. Pokud název nebo část názvu nemáte k dispozici, i přesto můžete rychle získat cenu postupným prozkoumáváním stromové struktury v sekci Produkty - více viz levá část obrázku níže. Uvedené ceny jsou základní, skutečné prodejní ceny na trhu jsou nižší. 

Po výběru konkrétní položky navíc okamžitě získáte výčet parametrů produktu, včetně souborů ke stažení, jako je katalog, Prohlášení o shodě, Návod k použití, a také nabídku veškerého příslušenství souvisejícího s daným produktem.

2. Vytvoření ceny pro složitější produkt v Konfigurátoru OEZ

Pokud hledáte složitější konfigurovatelný produkt a většinou ani neznáte jeho přesné označení, nebojte se. Naše druhá možnost vám umožní zadat specifické parametry produktu, který hledáte, a získáte konfiguraci produktu a jeho základní cenu, které odpovídají vašim požadavkům. Potřebujete si k tomu stáhnout si náš Konfigurátor OEZ, přihlásit se stejným přihlašovacím jménem a heslem jako do Modré planety a pak už jen konfigurovat. Po výběru konkrétní položky získáte kromě základní ceny ihned také výčet vlastností produktu a např. u kompaktních jističů 3VA27 do 1 600 A – viz níže.

Jestliže máte zájem o další technické a obchodní informace k dané položce, stačí kliknout na tlačítko „web“ v horní liště vpravo. Tím se přesunete přímo na stránku položky 3VA2716-1AB03-4AA0, kde v případě kompaktních jističů 3VA naleznete veškeré technické údaje, katalogy, návody k použití, výkresy, certifikáty a další relevantní informace. V Konfigurátoru OEZ je k dispozici kompletní a aktuální ceník produktů společnosti OEZ.

3. Uložení nebo nahrání našeho komplexního ceníku z webu

Pokud jste obchodníkem nebo často pracujete s rozsáhlým sortimentem produktů, máme pro vás k dispozici třetí možnost. Stačí se přihlásit do registrované sekce Modré planety a stáhnout náš komplexní ceník. Tento proces trvá zhruba 10 vteřin.

Ceník je připraven v univerzálním formátu „csv“, což vám umožní snadno integrovat ho do jakéhokoli vašeho softwaru nebo uložit jako Excelovskou tabulku. Tento ceník navíc obsahuje obchodní a logistické údaje, jako jsou rozměry, EAN kódy a další.

Shrnutí

S naší nabídkou pro vyhledávání cen se snažíme usnadnit vám orientaci v cenách, rozhodování a nakupování. Každý máme odlišné potřeby při hledání cen, a proto nabízíme 3 různé metody, abychom vám zajistili přesně to, co potřebujete. Ve všech 3 možnostech využíváte stejné přihlašovací údaje do registrované části webu - Modré planety.

Mohlo by vás zajímat: