Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

leden 2021
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

banner-web-projektanti-800s-3.png

Vítejte na první webové stránce určené ke školení projektantů projekčních firem na téma KOMPAKTNÍ JISTIČE 3VA

 

Co zde naleznete?

Připravili jsme pro Vás informace k plánovanému školení a projektantské soutěži od OEZ. Seznamte se prosím důkladně s níže uvedenými pokyny.

Ještě na samý úvod si však zodpovězme několik otázek.

 

Proč přecházíme z Modeionu na 3VA?

Trendy robotizace, digitalizace a Industry 4.0 přináší mnohem vyšší nároky nejen na elektrická zařízení, ale na celý systém elektrických rozvodů včetně jištění. Jak lépe jistit zařízení? Jak zbytečně nevypínat celé objekty v případě poruchy jednoho zařízení? Jak efektivně řídit a spravovat elektrické sítě? To jsou časté se otázky energetiků nejen průmyslových podniků. A právě s jističi 3VA pozitivní odpověď na tyto otázky naleznete.

Produkty 3VA se vyznačují řadou výhod. Jednou z nich je plná selektivita, která zajišťuje spolehlivý  a bezpečný provoz. Dále oceníte zejména jednoduchost pro návrh jištění, širší příslušenství nebo DC aplikace až do 1000 A. Výroba těchto přístrojů zůstává v OEZ v Letohradě.

Výroba Modeionů, tak jak jste znali dosud, byla v Letohradě oficiálně ukončena 30. 9. 2020. Přístroje a příslušenství Modeion jsou nyní k dispozici již v omezeném množství, a to může v krátké budoucnosti způsobit výpadky sortimentu v závislosti na ubývajících skladových zásobách.

kolaz-3va-produkty.jpg

Ilustrační foto kompaktních jističů 3VA

 

Co je cílem školení a projektantské soutěže 3VA?

Cílem školení není pouze představit kompaktní jističe 3VA a jejich největší výhody pro projektantskou činnost, nýbrž zaměřit se na tyto produkty ve smysluplném kontextu. Jak porozumět nabídce jističů 3VA? Jak vypadá v porovnání s jističi Modeion? Jak porozumět novému typovému značení? Jaké pomůcky a nástroje jsme pro Vás připravili, abychom Vám přechod co nejvíce usnadnili?

Rádi bychom s Vámi prošli všechny tyto otázky krok za krokem a poskytli Vám na ně uspokojivé odpovědi.

 

Pro koho jsou školení / soutěž určeny?

Školení se soutěží je určeno pro elektroprojektanty projekčních firem.

 

Jak bude školení / soutěž probíhat?

Vzhledem k současné situaci, kdy nemůžeme uspořádat organizovanou událost s větším množstvím účastníků, jsme se rozhodli pro netradiční formu on-line školení se soutěží o hodnotné ceny. V následujících 3 týdnech od nás obdržíte 3 e-maily, které Vás navedou na jednotlivé školící / soutěžní webové stránky.

Celé školení / soutěž budou rozloženy do třech částí a pro zařazení do soutěže je nutné vyplnit registrační formulář a odpovědět na otázky ve všech třech kolech.

V e-mailu, který vám zašleme po ukončení školení se soutěží, vyhlásíme pořadí vítězů (v soutěži je celkem 111 výher) a na adresu zadanou při registraci pošleme některý z těchto dárků:

1. cena: 1x Apple iPhone 11 Pro 64GB vesmírně šedá
2. cena: 10x Flash disk Patriot Supersonic Rage Elite USB 3.1. 512GB
3. cena: 100x LED žárovka OSRAM 9W E27 RGB + ovladač

1) Apple iPhone 11 Pro 64 GB Apple je jedna z nejznámějších firem na světě a jeho produkty patří dlouhodobě ke špičce v oblasti počítačů a moderních technologií. Nejnovější iPhone 11 Pro se kromě nejmodernějších technických vlastností (trojitý 12MP fotoaparát, 4k videa, rozpoznávání podle tváře atd.) vyznačuje také dalšími výhodami jako je odolnost vůči prachu, vodě a nečistotám nebo voděodolnost do hloubky 2 metrů.

iphone-soutez-2020.png

2) Flash disk Patriot Supersonic Rage Elite USB Flash disk s kapacitou 512 GB a konektorem USB 3.1. Vás nadchne svou rychlostí, lehkostí a velkou pamětí. Své pracovní dokumenty tak můžete nosit neustále u sebe, třeba na klíčích nebo v peněžence. Disk je odolný vůči prachu, otřesu i kapkám vody. Je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac a Linux.

flash-soutez-2020.png

3) 100x LED žárovka OSRAM 9W E27 RGB + ovladač LED žárovka značky OSRAM na dálkové ovládání sníží spotřebu elektrické energie až o 80 % v porovnání s klasickými žárovkami. Můžete si zvolit různé režimy – od stmívání po přepínání barev pouhým stiskem tlačítka ovladače.

led-zarovka-soutez-2020.png

 

Jak se mohu zúčastnit projektantské soutěže?

Zaregistrujte se do soutěže, která je součástí on-line školení a vyhrajte hodnotné ceny! Na základě registračního formuláře a souhlasu se zpracováním osobních údajů pro účely soutěže Vás zařadíme do databáze soutěžících. Soutěžní otázky se budou týkat obsahů jednotlivých školicích e-mailů a je jen na Vás, s jakou pílí a snahou se do vyplňování odpovědí pustíte.

Výherce vybíráme na základě těchto kritérií:
1 – počet správných odpovědí
2 – rychlost odeslání odpovědí

Registrace do soutěže

Zadávejte ve formátu: ulice, číslo popisné, PSČ, město
Čestné prohlášení *

 

Kde najdu detailní pravidla soutěže?

Pravidla pro účast v projektantské soutěži si stáhněte na níže uvedeném odkaze. Odesláním soutěžního formuláře potvrzujete, že jste se s pravidly důkladně seznámil/a a že s nimi souhlasíte.

Pravidla soutěže ke stažení

Mohu se rozhodnout pro účast v soutěži i v průběhu školení?

Ano. Pokud se rozhodnete pro registraci do soutěže v průběhu 2. nebo 3. emailu, stačí dodatečně vyplnit registrační formulář a absolvovat všechna kola, která jste předtím vynechal/a. Upozorňujeme, že je třeba zúčastnit se všech tří soutěžních kol, abyste byl/a zařazený/á do hodnocení.

OEZ-Image

 

Kde si mohu zažádat o tištěný katalog Kompaktní jističe 3VA?

Vyplňte registrační formulář a zaškrtněte „Mám zájem o zaslání tištěného katalogu 3VA“. O katalog si můžete žádat do třetího soutěžního e-mailu, tzn. do 29. 10. 2020.

Pokud však preferujete elektronickou verzi, katalog Kompaktní jističe 3VA si můžete v PDF formátu stáhnout z níže uvedeného odkazu.

Katalog Kompaktní jističe 3VA ke stažení

 

Na koho se můžu obrátit s dotazy?

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže zprovozněném formuláři, který bude k dispozici po celou dobu trvání školení a soutěže.

Věříme, že se do našeho školení zapojíte a že si z něho odnesete nejen zajímavé výhry, ale i mnoho informací, které Vám usnadní práci při projektování kompaktních jističů 3VA!

 

Na další e-mail se můžete těšit 22. 10.

Odhlásit z databáze příjemců školících e-mailů se můžete písemně na adrese marketing.cz@oez_com