Dotazy k produktům?

465 672 222

3D modely

Nabízíme Vám 3D modely produktů OEZ v univerzálním formátu STEP. Tyto modely lze použít např. v programech SolidWorks, Autodesk Inventor a dalších.

Jedná se o zjednodušené 3D modely výrobků OEZ uložené jako objemová tělesa. Tyto 3D modely lze importovat a dále s nimi pracovat v programech pro 3D projektování podporujících formát STEP.

3D modely jsme vytvořili pro Vás na základě 2D technické dokumentace k našim výrobkům. 3D modely lze používat v mnoha aplikacích elektro-projektování jako jsou například vizuální návrhy rozváděčů nebo prezentace Vašich výrobků pro zákazníky. 

Naše 3D modely se snažíme maximálně zjednodušit a přitom zachovat co nejvíce reálnou podobu výrobku. Vybíráme sestavy výrobků s příslušenstvím, které jsou často používané projektanty a zákazníky. Můžete si tedy vybrat z široké škály sestav, členěných podle produktových řad OEZ nebo příslušného typového označení. V případě, že vám nalezené sestava výrobků OEZ nevyhovuje nebo máte specifické požadavky pro Vaše 3D projektování, můžete kontaktovat pracovníky SW podpory. Naši pracovníci Vám vytvoří 3D sestavu na základě Vašich požadavků.

Formát 3D modelů STEP
Formát 3D modelů IGES

Specifikace 3D modelů

  • Formát 3D modelů STEP (AP214).
  • Skupiny 3D modelů komprimované v zip.
  • Skupiny 3D modelů jsou členěny dle produktových řad OEZ nebo příslušného typového označení.
  • Soubory 3D modelů platné od ledna 2013

 

Ke stažení

Nejste přihlášen do Modré planety

Pro zobrazení informace/stažení dokumentů musíte být přihlášen do Modré planety.
Do Modré planety se můžete přihlásit/registrovat přímo v záhlaví stránky (tlačítko Přihlásit) nebo na následující stránce.