Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

leden 2021
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zákazníci ELMAN přispěli na školu

oez.png Nákupem přístrojů a dalšího sortimentu od OEZ v období od 1. května do 31. srpna 2012 přispívali zákazníci velkoobchodu ELMAN s.r.o. ke zkvalitnění výuky ve Střední škole řemesel a služeb v Moravských Budějovicích. Cílem akce bylo získat prostředky na frekvenční měnič, který se ihned stal nedílnou součástí odborného výcviku žáků.

Jak akce probíhala?

Za každých 100 Kč nákupu produktů OEZ získal zákazník jeden bod na podporu školy. Pět zákazníků, ať již firem nebo živnostníků, s největším počtem bodů se následně zúčastnilo slavnostního předání daru škole, kterým byl již zmiňovaný frekvenční měnič Sinamics od firmy Siemens.

Slavnostní předání spojené s prezentací OEZ proběhlo 21. září za účastni zástupců SŠŘS, OEZ i Siemens v prostorách velkoobchodu ELMAN. „Není zvykem, aby se firmy zapojovaly do vzdělávání mládeže a zvláště programově, jak to dělá OEZ. Těší mne, že i naši odborní učitelé z toho dokázali vytěžit maximum a škola i její žáci z toho profitují,“ připomněl Ing. Jaroslav Doležal, ředitel Střední školy řemesel a služeb v Moravských Budějovicích.

Do akce se zapojily desítky zákazníků velkoobchodu Elman. „Myslím, že našim zákazníkům se myšlenka podpory školy zalíbila, protože skutečně kvalitních elektrikářů není dostatek. Akce nebyla jen o tom, koupit a jít, ale měla i hlubší myšlenku,“ řekl Robin Mayer vedoucí prodeje a zásobování Elman.

Kterých pět zákazníků nejvíce přispělo?

  • Vlastimil Holík
  • firma Remont - Antonín Vítámvás
  • Rostislav Břinek
  • ZD Budkov - Václav Posád
  • firma SWN - Milan Japanský

Pro mě je důležité, že vidím efekt této akce. Škola skutečně obdržela požadovaný přístroj pro výuku. Věřím, že přispěje k tomu, aby žáci školou jen neprošli, ale skutečně se naučili elektrikářské řemeslo,“ zdůraznil Vlastimil Holík, jenž svými nákupy sortimentu OEZ přispěl nejvíce.

Děkujeme zákazníkům, velkoobchodu ELMAN i škole za spolupráci. V podpoře elektrotechnických škol budeme nadále pokračovat,“ přislíbila závěrem vedoucí obchodního marketingu OEZ Ing. Magdalena Vlčková.

Zákazníci ELMAN přispěli na školu

Zákazníci ELMAN přispěli na školu

Zákazníci ELMAN přispěli na školu

Zákazníci ELMAN přispěli na školu

Zákazníci ELMAN přispěli na školu