jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí
Výsledky II. kola kvízu "Jak znáte OEZ?"
Výsledky II. kola kvízu "Jak znáte OEZ?"
V sobotu 31. července bylo uzavřeno další kolo kvízu "Jak znáte OEZ?" . Do soutěže se zapojilo 294 účastníků. Správných odpovědí bylo 253 (pro postup do slosování bylo třeba mít úspěšnost 60% správných odpovědí). Z toho počtu proběhlo losování pěti výherců.
Jak se losovalo?
Losování provedl jeden ze soutěžících. Ve druhém kole to byl pan Lubomir Veselka, email:
lubomirveselka@seznam
cz , který byl vybrán jako desátý v pořadí došlých odpovědí.
Pan Veselka souhlasil jak s touto formou losování, tak také se zveřejněním svého jména a emailové adresy. Následně od OEZ obdržel škálu čísel 1 až 253 a náhodně vybral pět čísel, tedy pět výherců. Účastníky soutěže se správnými odpověďmi jsme v našem seznamu měli řazené abecedně.
Příště může být losujícím kdokoli z dalších účastníků kvízu, který bude s výše popsanými podmínkami souhlasit a bude desátým v pořadí.
Vítězové získají pětidílnou sadu šroubováků SoftFinish® electric a kleště na štípání drátů Professional electric (ochranná izolace 1000 V AC, odzkoušeno VDE a GS).
Blahopřejeme pěti výhercům, které nyní požádáme o zaslání poštovní adresy, kam jim budou ceny doručeny. Všech 253 účastníků se správnými odpověďmi navíc postupuje do finálového losování o hlavní ceny.
Výherci jsou držitelé těchto emailových adres:
-
Cieslarova.M@seznam
cz
-
dolejsek@silesnet
cz
-
jpetru@ic-energo
eu
-
o.kral@seznam
cz
-
vykoupil@bcs-eng
cz
Správné odpovědi z II. kola jsou zvýrazněny tučně:
- Myslíte, že servis OEZ také jezdí k zákazníkům?
- ano, vždy když zákazník má problém ať již se starším nebo novým přístrojem z prodejního sortimentu a provozní podmínky vyžadují rychlé jednání
- ne, zajišťuje opravy výhradně ve výrobním závodě
- ano pouze na přátelská setkání
- Co je obsahem balení spínacích bloků BD250NE305, BH630NE305 kromě dokumentace (certifikát, návod k použití)?
- spínací blok, montážní šrouby, izolační přepážky, držák vodičů
- spínací blok, montážní šrouby, izolační přepážky, držák vodičů, připojovací sady
- spínací blok, montážní šrouby, izolační přepážky, připojovací sady
- V jakém případě lze provozovat spínací bloky jističů Modeion bez bloku nadproudové spouště nebo zaslepovacího
bloku?
- v žádném případě, došlo by k poškození proudových transformátorů
- pouze do hodnoty výdržného proudu Icw spínacího bloku
- lze provozovat bez omezení, protože je ve spínacím bloku zabudovaná ochrana proti poškození proudových transformátorů
- Jaké velikosti pojistek lze použít v přístrojích velikosti 00?
- velikost 00
- velikost 000
- velikost 000 i 00
- Kolik vystupují rozvodnice RZA z řady DISTRIton po zazdění nad stěnu?
- 7mm
- 12mm
- 20mm
- Jak je zaručena nezáměnnost označení jističe jmenovitého proudu pro jističe LPN a LPE
- není zaručena
- pomocí barvy potisku jističe
- pomocí nesmazatelného potisku realizovaného laserem a pomocí barevného terčíku označujícího hodnotu jmenovitého proudu
- Nová norma označuje u svodičů přepětí stupně typ 1, typ 2, typ 3. Podle starého značení toto označení odpovídá
třídám:
- A, B, C
- B, C, D
- U, V, W
- K čemu převážně slouží první stupeň přepěťové ochrany typ 1
- k jištění vedení
- ke snížení přepětí vzniklého spínacími pochody v síti
- ke svedení bleskových proudů
Ve neděli 1. srpna začalo III. kolo kvízu "Jak znáte OEZ?" . Dotazník nyní obsahuje osm soutěžních otázek.
Děkujeme vám za účast v soutěži, přejeme mnoho štěstí v dalším kole a k tomu navíc krásné léto.
OEZ s.r.o.


czech
english
german
polish
slovak
russian
com
