qr_code

Přijíždějí Odborné semináře OEZ 2013

oez.png Chcete vědět více? Tak právě pro Vás tu jsou již tradiční Odborné semináře OEZ! Pravidelně každý rok Vás na přelomu února a března informujeme o novinkách v sortimentu přístrojů uváděných na trh a současně předáváme nové poznatky týkající se jištění v oblasti rozvodů nízkého napětí v návaznosti na nové normy. Odborné semináře OEZ 2013 se zaměří vedle představení novinek také na oblast teorie nebo podpory ze strany OEZ, ať již technické nebo softwarové.

Přednášky budou opět zpracovány v připravovaném sborníku, který obdrží každý účastník semináře. K dispozici bude také veškerá katalogová a další tištěná dokumentace OEZ.

Banner_seminare_2013.jpg

Nedílnou součástí seminářů bude poměrně rozsáhlá expozice produktů OEZ, kde návštěvníci budou mít možnost si přístroje doslova „osahat“. Samozřejmostí je účast produktových specialistů z OEZ , kteří rádi zodpoví veškeré dotazy a pomohou ihned řešit případné problémy, se kterými se elektrotechnici setkávají při každodenní praxi nebo u běžných i speciálních aplikací.

Na Odborné semináře OEZ 2013 se lze registrovat prostřednictvím našich webových stránek. Vzhledem k velkému zájmu v předešlých letech a omezené kapacitě sálů doporučujeme nenechávat registraci na semináře na poslední chvíli.

Na každém přednáškovém místě budou prostory pro prezenci otevřeny již od 8:00 hodin. Začátek odborného výkladu je stanoven na 9:00 hodin. Přednášky budou přerušeny dvěma přestávkami na občerstvení. V samotném závěru pak proběhne tombola o zajímavé ceny. Zakončení semináře předpokládáme ve 13:30 hodin.

Semináře jsou jako v minulých letech bezplatné a jsou zařazeny do projektu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT. Mediálními partnery jsou měsíčník Elektro z vydavatelství FCC Public a elektrotechnický portál elektrika.cz.

Jedeme k Vám…

Jedeme k Vám… představuje již dlouholetý slogan Odborných seminářů OEZ, a ne jinak tomu bude i v roce 2013. Už se na Vás těšíme, vědět více se vyplatí!

Témata přednášek

  • Proudové chrániče, představení kompletní nabídky OEZ včetně externího chráničového relé pro jističe Modeion.
  • Přepěťové ochrany, informace o změně norem, zopakování instalace přepěťových ochran v rozváděčích, představení nové příručky přepěťových ochran.
  • Záskokové automaty, rozbor možných řešení a představení levnější verze záskokového automatu.
  • Softwarová podpora OEZ, ukázka práce s 2D knihovnami v Autocadu, přiblížení častých dotazů na program Sichr s poukazem na nejčastější chyby pří návrhu sítí v tomto programu.

Místa konání

Kalendář akcí

červenec 2018      
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31