Dotazy k produktům?

465 672 222

Kalendář akcí

srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Modulární přístroje Minia

minia.png Základem každého rozváděče jsou modulární přístroje, a proto se v kampani OEZ Jaro 2011 objevují jističe, proudové chrániče, stále více používané přepěťové ochrany, stykače a ostatní vybrané přístroje řady Minia. Mnohem častěji také dochází k uplatňování vyšších nároků v domovních instalacích na výkon, bezpečnost a komfort (hlavní jistič větší než 25 A). Proto jsme do sortimentu zařadili další výhodná balení proudových chráničů 40 A.

Přehled výhodných balení najdete na našich www stránkách v sekci Akce.

Reklama_na_vysku_krasna_i_uvnitr.jpgJističe LPE, LPN

Jističe řady Minia svými vlastnostmi a parametry splňují připojovací podmínky jednotlivých distribučních společností, ať jsou to kvalitní a cenově výhodné jističe LPE (6 kA) nebo vysoce kvalitní jističe LPN (10kA). Jističe odpovídají technické normě ČSN EN 60898-1, mají neodejmutelný barevný terčík v barvě závitových pojistek a jejich označení je provedeno laserem, tudíž je nesmazatelné.

Proudové chrániče OFE, OFI

Zajišťují doplňkovou ochranu instalace a vzhledem k rozšíření požadavku na vyšší bezpečnost se staly součástí skoro každého rozváděče. Firma OEZ nabízí již řadu let široký sortiment s vysokou spolehlivostí. Ve svém sortimentu máme i stále více poptávané proudové chrániče typu G se zpožděním 10 ms, které snižují počet nechtěných vypnutí. Propojení chráničů s jističi je možné propojovací lištou dole. Testování proudových chráničů se provádí 2 x ročně.

Svodiče bleskových proudů SVBC

Slouží k ochraně domovních instalací před blesky do 100 kA a snižují přepětí vzniklé spínacími pochody v sítí. Jsou osazeny výkonovými varistory a díky své výhodné ceně se staly nejpoužívanějším prvkem přepěťových ochran. Podrobněji se jim věnujeme v samostatném článku Zpravodaje 1-2011 na stranách 6 a 7.

Instalační stykače RSI s manuálním ovládáním

Umožňují ruční zapnutí např. bojleru nebo elektrického topení i v době vysokého tarifu. Po skončení blokovaného tarifu se automaticky vrátí do běžného režimu, což je vhodné zejména pro chalupy a chaty, ale své použití naleznou i v běžných instalacích.

Schodišťový spínač MQA

Schodišťový spínač MQA s nastavení času 0,5 - 10 minut otočným kotoučem a možností manuálního sepnutí (např. při úklidu) je cenově nejvýhodnějším řešením pro ovládání osvětlení. V sortimentu Minia naleznete samozřejmě i komfortnější provedení s více funkcemi, jako je například upozornění před koncem časování nebo možnost vypnutí opětovným stiskem tlačítka.

Spínací hodiny MAP, MAR

Manuální spínací hodiny MAP jsou stále v oblibě díky jednoduchému nastavení požadovaného cyklu spínaní plastovými lamelami po obvodě ciferníku. Obsahují nabíjecí baterii, která umožní stálý chod až 100 hodin při výpadku sítě.

Pro náročnější uživatele jsou vhodné digitální spínací hodiny MAR s velice přesným spínáním a možností nastavení intervalu po 1 minutě. Hodiny obsahují české menu, zvládají automatický přechod letního času a jejich stálý chod je zaručen po dobu 6-ti let. Nastavení s návodem k použití zvládne každý uživatel a v případě potřeby můžete denně využít technickou podporu OEZ.

Zvonek UMZ

Jednoduché řešení instalace zvonku přímo do rozváděčové skříně. Hlasitost zvonku je 90 dB, a proto je dostatečně slyšet i v uzavřeném rozváděči.

 

Technická podpora
SW podpora
Výhodná balení

Technická podpora

Modulární přístroje Minia
Tel.: +420 465 672 190
Email: minia.cz@oez_com