Dotazy k produktům?

465 672 222

kompaktni-jistice-3va.jpg

Kompaktní jističe 3VA

Nová řada jističů 3VA je řada kompaktních jističů vycházející z oblíbené řady Modeion a inspirována potřebami našich zákazníků. Sofistikovaný systém nabízí řešení pro různé typy aplikací v průmyslu i energetice.

Chci více informací

Modulární přístroje Minia

Modulární přístroje Minia

Modulární přístroje Minia  jsou jistící, spínací a podobné přístroje, určené pro montáž do elektrických rozváděčů. Jedná se především o jističe, proudové chrániče, přepěťové ochrany a ostatní přístroje...

Chci více informací

Kompaktní jističe Modeion

Kompaktní jističe Modeion

Kompaktní jističe Modeion  jsou určeny pro jištění elektrických zařízení se jmenovitými proudy od 12,5 A až do 1600 A. Řeší náročné aplikace v infrastruktuře či průmyslu.

Chci více informací

Vzduchové jističe Arion

Vzduchové jističe Arion

Vzduchové jističe Arion  jsou určeny pro jištění elektrických zařízení se jmenovitými proudy od 630 A až do 6300 A. Chrání zařízení před přetížením i zkratem Jističe jsou schopny pracovat i ve vysoce automatizovaných provozech.

Chci více informací

Pojistkové systémy Varius

Pojistkové systémy Varius

Pojistkové systémy Varius  jsou tvořeny systémem pojistkových spodků, řadových i lištových odpínačů, lištami a též pojistkovými vložkami nebo VN pojistkami. Řada Varius nachází uplatnění zejména v distribučních a průmyslových sítích.

Chci více informací

Rozvodnicové a rozváděčové skříně Distri

Skříně Distri

Rozvodnice, včetně řady DistriTon, jsou vhodné pro instalace v občanské výstavbě. Oceloplechové DistriSet jsou předurčeny pro montáž elektroměrů a ostatních modulárních přístrojů do 400 A. Skříně DistriBox jsou určeny pro stavbu rozvodných zařízení nízkého napětí až po nenáročnější aplikace v a energetice.

Chci více informací

Kompaktní jističe 3VA
Modulární přístroje Minia
Kompaktní jističe Modeion
Vzduchové jističe Arion
Pojistkové systémy Varius
Skříně Distri

TECHNICKÁ PODPORA OEZ

Potřebujete poradit? Máte problém? Neváhejte nás oslovit. Spektrum podpory které zajišťuje útvar servisních služeb, pokrývá celý život přístrojů dodávaných naší firmou.

KONTAKTY

Kompaktní jističe 3VA

Jističe 3VA přispívají k vyšší efektivitě využití energie a bezporuchového provozu. Poskytují proto spolehlivou ochranu obsluhy a zařízení v každé fázi procesu - od plánování až po distribuci elektrické energie

VÍCE INFORMACÍ

Služby a servis OEZ

OEZ s.r.o. jako tradiční výrobce jistících a spínacích přístrojů nízkého napětí Vám kromě moderních přístrojů nabízí i odbornou pomoc při návrzích a řešení složitých...

SLUŽBY OEZ

Registrace

Modrá planeta

Modrá planeta je registrovanou částí webových stránek OEZ s.r.o., kde naleznete množství zajímavých a jinde nedostupných informací o nových produktech, softwarové podpoře, prodejních akcích.

Registrace Přihlášení

O generaci zkušenější

Vymýšlíme, vyvíjíme, vyrábíme. Téměř 80 let jsme jedním z největších výrobců jističů, pojistek a jiného elektroinstalačního zařízení v Česku.

Začínali jsme téměř před 80 lety jako malá rodinná firma s několika desítkami pracovníků. Nyní patříme mezi největší zaměstnavatele v podorlickém regionu. Abychom uspěli, víme, že se musíme spolehnout jeden na druhého. Tak to bylo na počátku v roce 1941 u firmy Wagner a spol., a tak je tomu i nyní v roce 2020.

Více informací

OEZ_Company.jpg

Pro průmysl a infrastrukturu

Sofistikovaný modulární systém nabízí řešení pro různé typy aplikací v průmyslu i energetice. Kromě spolehlivosti a bezpečnosti vyhovují jističe 3VA i dalším požadavkům na efektivní rozvody energií včetně shromažďování a analýzy dat.

VÍCE INFORMACÍ

OEZ_Company.jpg

Velkoobchodní partneři

Naší snahou je, abychom Vám byli vždy nablízku – ať už jako obchodní partneři nebo jako tradiční výrobci. V síti našich velkoobchodních partnerů proto vždy dostanete vše potřebné: informace i naše produkty, včetně kompaktních jističů 3VA.

VÍCE INFORMACÍ

OEZ_Company.jpg

Projektová a revizní činnost

Společně se svými produkty Vám nabízíme i řadu služeb. K dispozici máte výpočtový program Sichr, Konfigurátor 3VA, CAD výkresy 3D modely, aktualizované databáze pro projekční programy a v neposlední řadě je po ruce oddělení Technické podpory.

VÍCE INFORMACÍ

Aktuality

Co je nového v oez

vypoctovy-program-sichr.jpg

Školení výpočtového programu Sichr

Efektivně a jednoduše ovládněte výpočtový program Sichr a poznejte všechny jeho možnosti a výpočty. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

oez.png

Představení kompaktních jističů 3VA27

Přístroje 3VA27 doplňují rodinu kompaktních jističů až do jmenovitého proudu 1 600 A.

oez.png

Saša s Ondrou jsou zpátky

Naše oblíbená elektrikářská dvojka se po prázdninách vrací s novými tématy!

Katalogy přístrojů OEZ ke stažení

V sekci KATALOGY Vám nabízíme podrobné katalogy přístrojů OEZ ke stažení. Formát dokumentů: *.pdf

Otevřít

Aktuální ceníky zboží

Zde si můžete stáhnout aktuální ceník zboží, které je dodávané naší společností (nabídka souborů ke stažení - xls)

Otevřít

SOFTWAROVÁ PODPORA

Výpočtový program Sichr, Konfigurátor OEZ, Rozvodnice DBO, Výpočtový program Prozik, Podpora CAD/CAE, Podpora e-shopů

Otevřít

CE - PROHLÁŠENÍ O SHODĚ

seznam vystavených prohlášení o shodě na výrobky z produkce OEZ s.r.o. podle zákona č.22/1997 Sb a navazujících předpisů

Otevřít